رشت رویایی- MediSafe Meds & Pill Reminder نرم افزاری مفید برای گوشی‌های اندرویدی است که به کمک آن می‌توانید یادآورهای گرافیکی و متعددی را برای زمان مصرف دارو یا مراجعه به پزشک‌تان تنظیم کنید.

نرم‌افزار MediSafe

به گزارش دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بدون استثنا همه‌ی ما بارها و بارها به بیماری‌های مختلف مبتلا شده‌ایم و قرص‌های بسیاری را در طول سال‌های زندگی مصرف کرده‌ایم که همگی آن‌ها وجهی مشترک و مهم را دارا بودند با نام ساعت مصرف. تقریباً تمام قرص‌های موجود، از قرص‌های ساده‌ی سرماخوردگی تا قرص‌های بیماری‌های جدی‌تر نیازمند مصرف در یک زمان خاص هستند. ساعتی که زمان خوردن قرص‌ها، یا فاصله‌ی زمانی بین دو قرص را مشخص می‌کند فوق العاده با اهمیت است به طوری که با رعایت نکردن آن، تاثیری که باید را روی فرد بیمار نخواهد داشت.

البته همیشه همه چیز به همین آسانی و بی خطری نخواهد بود و بیماری‌هایی وجود دارند که اگر قرص‌های مربوطه را به طور منظم و مرتب مصرف نکنید، ممکن است خطرات جانی بسیاری در پی داشته باشد. از این رو وجود نرم افزارهایی که مسئول یادآوری مصرف داروها باشند به شدت لازم و ضروری است که MediSafe Meds & Pill Reminder نیز یکی از شناخته شده‌ترین و البته محبوب‌ترین نرم افزارها در این زمینه به حساب می‌آید.

ویژگی‌های نرم افزار MediSafe:

مسئولیت رسیدگی به یادآوری دارو بصری و فوق‌العاده آسان

همزمان کردن جعبه قرص پزشکی خانواده به یک مکان

به یادآوری برای مصرف به موقع دارو، حتی اگر دستگاه شما خواب باشد

انتخاب صدای یادآوری

گرافیک با کیفیت بالا که روی صفحه نمایش‌های HD عالی به نظر می‌رسد

مشاهده لیستی از داروهای “سر رسید امروز” و غیر فعال کردن آنها

فهرست PRN (در خواست) دارو

مشاهده گزارش پیشرفت خود و ارسال آن به دکتر به عنوان یک فایل اکسل

همگام سازی یادآوری‌ها با ساعت هوشمند Android Wear خود

دانلود