شهردار شهر شوابیش هال آلمان در رشت:
۹۹ درصد از زباله و شیرابه شهر شوابیش هال بازیافت می‌شود

شهردار شهر شوابیش هال آلمان در رشت

رشت رویایی- جوزف پلگرایم به بازیافت ۹۹ درصد از زباله و شیرابه شهر شوابیش هال اشاره کرد و گفت: آلمان روی انرژی‌های تجزیه‌پذیر سرمایه‌گذاری می‌کند و ۸۰ درصد مصرف انرژی در شهر مذکور تجدیدپذیر است.

هرمان جوزف پلگرایم در دیدار با شهردار رشت گفت: پس از جنگ جهانی دوم بانوان در آلمان نقش مهم‌تری پیدا کردند و از بسیاری مردها مسئولیت‌پذیرتر هستند.

شهردار شهر شوابیش هال این شهر را کوچک‌ترین کلانشهر جهان معرفی کرد و افزود: شهر مذکور به لحاظ کیفیت کار و زندگی مردم در سطح بسیار بالایی قرار دارد و بیکاری نداریم.

وی به حضور بانوان و فعالیت آنها در نشست مذکور اشاره کرد و بیان داشت اکنون با توجه به پیشرفت‌ها دیگر اسراری باقی نمانده و می‌توان با جستجو در اینترنت موقعیت شهرها را پیدا کرد.

شهردار شهر شوابیش هال جمعیت آلمان را ۸۲ میلیون نفر خواند و بیان کرد: بزرگ‌ترین شهر آلمان برلین است و بخش کوچکی از تهران محسوب می‌شود، اما ۱۰ برابر ایران تمرکز جمعیت روی مساحت داریم.

جوزف پلگرایم به بازیافت ۹۹ درصد از زباله و شیرابه شهر شوابیش هال اشاره کرد و گفت: آلمان روی انرژی‌های تجزیه‌پذیر سرمایه‌گذاری می‌کند و ۸۰ درصد مصرف انرژی در شهر مذکور تجدیدپذیر است.

وی با بیان اینکه شهروندان شهر شوابیش هال خانواده دوست و میهمان‌نواز هستند، تصریح کرد: شهر مذکور دارای برنامه‌های فرهنگی و هنری مهم فرا منطقه‌ای است.

وی با اشاره به اینکه منطقه شوابیش هال جایگاه خوبی در صنعت دنیا دارد، تصریح کرد: با وجود تحریم بسیاری از شرکت‌های آلمانی رابطه خود با ایران را حفظ کردند و آرزوی ما پررنگ‌تر کردن روابط تاریخی، فرهنگی و … با ایران است.

این شهردار آلمانی: مردم بیش از ۱۱۵ کشور دنیا در شهر شوابیش هال با صلح و صفا زندگی می‌کنند و از تمام مذاهب دنیا هستند ضمن اینکه خواهرخواندگی بسیاری به دلیل ارتباطات فرهنگی با دیگر شهرها داریم.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz