[su_frame align=”left”]139307061336501893730654[/su_frame]

رشت رویایی- رئیس هیات ورزشی کبدی تالش گفت: جواز حضور تیم ما در لیگ برتر ایران صادر شده و برای حضور مقتدرانه در رقابت‌‌های کشوری به حامیان مالی و حمایت مسئولان نیاز داریم.

حداد رحیمی در گفت وگو با ایسنا گفت: خاستگاه رشته کبدی در گیلان، تالش است و ورزشکاران آن در کشور مطرح هستند و امیدواریم با حمایت مسئولان، تنها سهمیه ورزشی تالش در رقابت‌های ملی از دست نرود و بازیکنان ملی کبدی را با ورزشکاران تالش افزایش دهیم.

رئیس هیات ورزشی کبدی تالش افزود: ورزش کبدی تالش از سال ۸۲ فعال شد و در سال ۸۵ زیر نظر دانشگاه پیام نور این شهرستان ادامه فعالیت داد و در لیگ ساحلی، مقام سوم را کسب کرد و در لیگ سالنی جزو شش تیم برتر شده است.

او ادامه داد: با توجه به هزینه‌بر بودن شرکت در مسابقات لیگ کشور، در دوره های گذشته تیم کبدی تالش از لیگ برتر به لیگ دسته یک تنزل کرده بود.

رحیمی ادامه داد: از ۱۲ ورزشکار این رشته ۷ نفر عضو اصلی و ۵ نفر ذخیره هستند و در سالن رزمی شهدای شهید زمانیان تمرینات و فعالیت خود را انجام می دهند.

رئیس اداره ورزش و جوانان تالش نیز از اختصاص زمین به این رشته در ورزشگاه پوریای ولی خبر داد و گفت: اداره ورزش و وجوانان تالش به اندازه توان خود از این رشته حمایت می کند.

افخم حمدالله پور ادامه داد: با توجه به فرارسیدن فصل تابستان برای غنی سازی اوقات فراغت رده های مختلف سنی، آموزش رشته های ورزشی دایر خواهد شد.