تیم کبدی تالش لیگ برتری شد

139307061336501893730654

رشت رویایی- رئیس هیات ورزشی کبدی تالش گفت: جواز حضور تیم ما در لیگ برتر ایران صادر شده و برای حضور مقتدرانه در رقابت‌‌های کشوری به حامیان مالی و حمایت مسئولان نیاز داریم.

حداد رحیمی در گفت وگو با ایسنا گفت: خاستگاه رشته کبدی در گیلان، تالش است و ورزشکاران آن در کشور مطرح هستند و امیدواریم با حمایت مسئولان، تنها سهمیه ورزشی تالش در رقابت‌های ملی از دست نرود و بازیکنان ملی کبدی را با ورزشکاران تالش افزایش دهیم.

رئیس هیات ورزشی کبدی تالش افزود: ورزش کبدی تالش از سال ۸۲ فعال شد و در سال ۸۵ زیر نظر دانشگاه پیام نور این شهرستان ادامه فعالیت داد و در لیگ ساحلی، مقام سوم را کسب کرد و در لیگ سالنی جزو شش تیم برتر شده است.

او ادامه داد: با توجه به هزینه‌بر بودن شرکت در مسابقات لیگ کشور، در دوره های گذشته تیم کبدی تالش از لیگ برتر به لیگ دسته یک تنزل کرده بود.

رحیمی ادامه داد: از ۱۲ ورزشکار این رشته ۷ نفر عضو اصلی و ۵ نفر ذخیره هستند و در سالن رزمی شهدای شهید زمانیان تمرینات و فعالیت خود را انجام می دهند.

رئیس اداره ورزش و جوانان تالش نیز از اختصاص زمین به این رشته در ورزشگاه پوریای ولی خبر داد و گفت: اداره ورزش و وجوانان تالش به اندازه توان خود از این رشته حمایت می کند.

افخم حمدالله پور ادامه داد: با توجه به فرارسیدن فصل تابستان برای غنی سازی اوقات فراغت رده های مختلف سنی، آموزش رشته های ورزشی دایر خواهد شد.

 

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz