استاندار گیلان خبر داد:
۴ کنارگذر جدید و یک پل در گیلان زیر بار ترافیک رفت

رشت رویایی- دکتر نجفی در حاشیه بازدید از کنارگذر لنگرود گفت: به منظور سهولت در تردد مسافران در ایام نوروز ۴ کنارگذر جدید و یک پل در محورهای پر آمد و شد گیلان زیر بار ترافیک رفت.

محمدعلی نجفی

دکتر محمدعلی نجفی عصر امروز در حاشیه بازدید از کنارگذر لنگرود، با اشاره به اقدامات خوب صورت گرفته در بخش راه استان از بازگشایی بیش از از ۲۴ کیلومتر مسیر ارتباطی استان در محورهای مواصلاتی پر آمد و شد گیلان در ایام عید خبر داد و افزود: بخشی از کنارگذر انزلی به طول ۸ کیلومتر، باقیمانده آزادراه رشت – قزوین به طول ۳.۶ کیلومتر، کنارگذر لنگرود به طول ۱۰ کیلومتر، ۲ کیلومتر کنارگذر در خطبه سرای تالش و همچنین پل دوم ولایت در انزلی به طول ۵۰۰ متر طرح‌هایی هستند که در تعطیلات زیر بار ترافیک رفتند.

استاندار گیلان تسهیل در ترافیک عبوری، صرفه‌جویی در مصرف سوخت، کاهش تصادفات و ارتقای ایمنی مسیر و رونق گردشگری را از جمله مزایای اجرای این طرح‌ها برشمرد و گفت: برای اجرای این طرح‌ها تا کنون ۲۱۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

وی همچنین با اشاره به بازدید خود از مراحل ساخت کنارگذر لنگرود افزود: برای بهره‌برداری از یک باند این کنارگذر که به طول ۱۰ کیلومتر می‌باشد بیش از ۳۵ میلیارد تومان هزینه شده است.

دکتر نجفی احداث باقیمانده مسیر آزادراه رشت – قزوین را از جمله کارهای سنگین و بزرگ استان دانست و یادآور شد: برای اجرای قسمتی از این طرح بیش از ۳.۵ کیلومتر تونل حفر گردید که در نوع خود کار سنگین و ویژه‌ای می‌باشد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz