۴ انتصاب در شهرداری رشت

ساختمان شهرداری رشت

رشت رویایی- در پی انتصابات جدید در شهرداری رشت مرتضی عاطفی سرپرست منطقه ۲ شهرداری رشت.

 در احکام شهردار رشت آمده است:

جناب آقای عاطفی
با توجه به تجربه، تخصص و توانمندی‌های جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان «سرپرست شهرداری منطقه دو» منصوب می‌گردید. امید است با اتکاء به خداوند متعال و تجارب ارزنده‌تان بسترهای لازم به منظور ارتقاءبخشی به ظرفیت‌ها و استعدادهای موجود را فراهم و با نوآوری در فعالیت‌ها کارآمدسازی ساختار سازمانی را در الو یت قرارداده و با شتاب‌دهی به برنامه‌ها جهت تحقق شهرداری پویا و مردم‌مدار موفق و موید باشید .

جناب آقای علیرضا حاجی‌پور
با توجه به تجربه، تخصص و توانمندی‌های جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان «سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری» منصوب می‌گردید. امید است با اتکاء به خداوند متعال و تجارب ارزنده‌تان بستر های لازم به منظور ارتقاء‌بخشی به ظرفیت‌ها و استعدادهای موجود را فراهم و با نوآوری در فعالیت ها کارآمد سازی ساختار سازمانی را در الو یت قرارداده و با شتاب‌دهی به برنامه‌ها جهت تحقق شهرداری پویا و مردم مدار موفق و موید باشید.

جناب آقای امیری
با عنایت به تجارب ارزشمندتان به موجب این ابلاغ جنابعالی به عنوان «مشاور شهردار» منصوب می‌گردید. شناخت ظرفیت‌ها, توانمندی‌های مادی, معنوی و ارائه ساز و کارها سیاست‌ها و برنامه‌های راهبردی با هدف تحقق توسعه شهری از جمله مواردی است که با یاری پروردگار متعال نسبت به تحقق آن تلاش و کوشش شود. امید است در پناه ایزد منان موفق و موید باشید.

جناب آقای امیرلو
با عنایت به تجارب ارزشمند تان به موجب این ابلاغ جنابعالی به عنوان «مشاور شهردار در پروژه‌های عمرانی» منصوب می‌گردید. شناخت ظرفیت‌ها, توانمندی‌های مادی, معنوی و ارائه ساز و کارها سیاست‌ها و برنامه‌های راهبردی با هدف تحقق توسعه شهری از جمله مواردی است که با یاری پروردگار متعال نسبت به تحقق آن تلاش و کوشش شود. امید است در پناه ایزد منان موفق و موید باشید.

جناب آقای محمدصادق رسولیان
با توجه به رویکرد تمرکز شهرداری رشت در امور زیربنایی  و جمع آوری آب های سطحی در جهت خدمت‌رسانی هرچه بهتر به شهروندان و با عنایت به تعهد و تخصص جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان «مجری پروژه‌های زیربنایی در حوزه معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی»  منصوب می شوید. امید است با ارایه گزارشات پیوسته به آن معاونت محترم  و با پشتکار  و جدیت در انجام ماموریت ها و وظایف سازمانی موفق و موید باشید.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz