علیرضا اعلایی:
۲۰۰ غرفه عرضه دام زنده برای عید قربان در رشت تدارک دیده شده است

علیرضا اعلایی

رشت رویایی- مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهرداری رشت با بیان اینکه بیش از ۲۰۰ غرفه برای عرضه دام زنده در رشت پیش بینی شده است، گفت: تا عید قربان عرضه دام و گوسفند زنده برای شهروندان ادامه دارد.

به گزارش تسنیم، علیرضا اعلایی گفت: با توجه به مصوبه فرمانداری رشت مبنی بر ساماندهی دام زنده و گوسفند عید قربان، دو مکان برای این کار در رشت پیش‌بینی کردیم.

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری رشت بیان کرد: مکان اول عرضه دام زنده در سه کیلومتری جاده جیرده و مکان دوم جاده تهران جنب سازمان آرامستان‌ها است.

اعلایی ادامه داد: از عصر امروز دامداران بومی و غیربومی، عرضه دام زنده را به شهروندان انجام می‌دهند و تا عید قربان نیز عرضه دام زنده ادامه دارد.

او از حضور بیش از ۲۰۰ غرفه عرضه دام زنده در مکان‌های پیش‌بینی شده خبر داد و گفت: با توجه به مصوبه فرمانداری، نمایندگان دامپزشکی، صنعت، معدن و اداره بهداشت در محل‌های عرضه برای نظارت بهداشتی و قیمت‌گذاری حضور دارند.

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهرداری رشت با بیان اینکه بازار فروش برنج محلی گیلان از ۱۰ تا ۲۰ شهریور در حال برگزاری است، مطرح کرد: بازار برنج با مشارکت سازمان جهاد کشاورزی و اتاق اصناف گشایش یافت.

اعلایی از حضور ۳۰ غرفه در بازار برنج محلی گیلان خبر داد و گفت: در این غرفه‌ها، فروشندگان محصولات کشاورزی و تولیدکنندگان برتر، محصولات خود را ارائه می‌دهند.

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهرداری رشت خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه، محصولات برنج نظیر آرد برنج و پخت رشته خشکار نیز برای استفاده شهروندان ارائه شده است.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz