فرماندار رشت

‫۵۰۰ تخلف انتخاباتی در رشت

رشت رویایی – فرماندار رشت گفت: تاکنون ۵۰۰ مورد تخلف انتخاباتی در خصوص بنرهای نامزدها، برخورد و امحای آثار تخلفات را در رشت داشته‌ایم.

سید عیسی مهدوی، فرماندار شهرستان رشت ‌ با اشاره به قرار گرفتن در آستانه برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، فضای کنونی انتخابات در شهر را مناسب ارزیابی و اظهار کرد: گروهی برای برخورد با تخلفات انتخاباتی در فرمانداری تشکیل شده که بر اساس آن، تاکنون ۵۰۰ مورد تخلف انتخاباتی در خصوص بنرهای نامزدها، برخورد و امحای آثار تخلفات را در رشت داشته‌ایم.

فرماندار شهرستان رشت اضافه کرد: این بنرها را خارج از مکان‌های قانونی و غیرمجاز همچون معابر و تیرهای چراغ‌برق در سطح شهر زده بودند که تمامی آنها، محو شدند.

مهدوی با اشاره به همکاری خوب داوطلبان، گفت: فضای انتخاباتی با همکاری نامزدها در حال مدیریت شدن است؛ داوطلبان بر اساس قانون، مجاز هستند که بنرهای تبلیغاتی‌شان را فقط در مقابل ستاد انتخاباتی که به طور رسمی به فرمانداری‌ها معرفی شده‌اند، نصب کنند.

وی ادامه داد: نصب این بنرها نیز باید به گونه‌ای باشد که مزاحمتی برای مردم، معابر و سایر نهادها نداشته باشد وگرنه شهرداری و سد معبر، با آن برخورد می‌کنند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz