دکتر محمدرضا عارف در گردهمایی حامیان لیست امید رشت:
ایجاد مجلسی پاسخگو، اولویت ائتلاف امید است

گردهمایی حامیان لیست امید رشت - محمدرضا عارف

رشت رویایی‌، وحیده اسماعیلی – دکتر محمد رضا عارف نماینده اول مردم تهران در مجلس دهم و منتخب سر لیست امید در گردهمایی حامیان محمدصادق حسنی کاندیدای لیست امید گیلان در سالن تختی ورزشگاه عضدی رشت گفت: تحقق مشارکت حداکثری مردم، ترجیح منافع ملی بر منافع شخصی وکسب اکثریت کرسی‌های مجلس با هدف ارتقا جایگاه امید در مجلس شورای اسلامی برای همراهی با دولت از اهداف ما است.

به گزارش رشت رویایی، در این گردهمایی جعفرزراده نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، احمد رمضانپور نرگسی رییس شورای اصلاح طلبان گیلان، محمد زالفی، علی صوفی و منوچهر جمالی کاندیدای ائتلاف امید در رودبار محمد رضا عارف را همراهی می‌کردند.

عارف: به فرزندان انقلاب تهمت و برچسب نزنیم
دکتر محمدرضا عارف منتخب اول مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با حضور در پشت تریبون با اظهار خورسندی که در کمتر از یک سال بار دیگر در جمع مردم گیلان حضور پیدا کرده افزود: گیلان مهد بزرگ‌مردان علم و سیاست وفرهنگ است.

وی به راهبردهای کلی اعتلاف امید اشاره کرد و اظهار داشت: تحقق مشارکت حداکثری مردم و ترجیح منافع ملی بر منافع شخصی، کسب اکثریت کرسی‌های مجلس با هدف ارتقا جایگاه امید در مجلس شورای اسلامی برای همراهی با دولت از اهداف ما از دور قبل تا به امروز بوده است.

او ایجاد مجلسی پاسخگو که در برگیرنده متخصصین و فرهیختگان باشد و نماد مردم‌سالاری باشد را از اولویت‌های این ائتلاف عنوان کرد و افزود: از دیگر اولویت‌های ما اشتغال، کنترل تورم و رونق اقتصادی خواهد بود و در مجلس دهم مجمع نمایندگان هر استان باید اولویت استان خود را اعلام و پیگیری کند.

نماینده اول تهران در مجلس به اخلاق در بین سیاسیون و نمایندگان اشاره کرد و افزود: اعتقاد ما نظام ارزشی و پایبندی به اخلاق است و ما برای رسیدن به هدف به هیچ وجه از ارزش‌ها و اخلاق عدول نخواهیم کرد. در دوره‌های گذشته مردم با آگاهی و شعور رفتار و کردار نمایندگان را زیر ذره‌بین قرار دادند. چرا نمی‌آییم حرکات سیاسی‌مان را در یک حرکت اخلاقی انجام دهیم و چرا نقش فرزندان انقلاب را کمرنگ می‌کنیم و با تهمت و تحقیر برچسب‌های مختلف به آن‌ها می‌زنیم. ما حق نداریم برای رسیدن به خواسته‌های خود اخلاق را زیر پا بگذاریم. درنهایت این مردم هستند که با حضور در پای صندوق‌های رأی جواب می‌دهند انتخاب می‌کنند. نگاه مردم به گفتمان و ارزش‌هاست.

گردهمایی حامیان لیست امید رشت - غلامعلی جعفرزاده

جعفرزاده: هشت سال با حرف‌های پوچ کشور را نابود کردند
جعفر زاده، نماینده مردم رشت و منتخب سر لیست امید در گیلان ضمن خوشامدگویی به دکتر عارف گفت: گیلان کوهی از مشکلات و عقب‌ماندگی‌هاست و مردم استان در حل این مشکلات از ما مطالبات زیادی دارند و به ما امید بسته‌اند.

وی در ادامه به دوران ۸ سال ریاست جمهوری احمدی‌نژاد انتقاد کرد و افزود: هشت سال با حرف‌های پوچ کشور را نابود کردند و هر بلایی سرش آوردند در واقع کشور را غارت کردند.

جعفرزاده با تاکید به دفاع از حقوق مردم در مجلس تصریح کرد: اگر ما نتوانیم از حقوق خودمان دفاع کنیم از حق مردم هم نمی‌توانیم دفاع کنیم. در مورد خانم مینو خالقی نیز وی اعتبارش را از رأی مردم می‌گیرد نه کسان دیگر. در این لحظه سخنان جعفر زاده با تشویق شدید حامیان لیست امید مواجه شد.

وی همچنین با انتقاد از استخدام ۷ هزار پلیس نامحسوس برای گشت ارشاد گفت: بجای امنیتی کردن فضای جامعه و در صورتی که فقط ۲۷۰۰ محیط‌بان برای حفاظت از محیط زیست کشور داریم استخدام این تعداد افراد خیانت به مردم کشور است. با این کار حقوق شهروندان زیر پا گذاشته می‌شود. جعفرزاده به روز جهانی کارگر اشاره کرد و افزود: از برگزاری راهپیمایی روز کارگر در رشت حمایت می‌کنم. چراکه کارگران حق دارند درخواست‌های مشروع خود را در این روز مطرح کنند.

گردهمایی حامیان لیست امید رشت - محمدصادق حسنی

محمدصادق حسنی: مردم در ۱۰ اردیبهشت خرداد پرخاطره دیگری خواهند ساخت
محمدصادق حسنی کاندیدای مورد حمایت اصلاح‌طلبان گیلان و لیست امید نیز سخنان خود را با سلام به اصلاحات و سران آن شروع کرد و گفت: مردم در ۱۰ اردیبهشت با حضور خود در پای صندوق‌های رأی، خرداد پرخاطره دیگری خواهند ساخت. خرداد عصیان و تلاطم، اخلاقیات و سکوت، خرداد شعار و شعور. وی از دکتر عارف این‌گونه یاد کرد که وی با حضور و گذشت خود خاطره ساز دولت تدبیر و امید شده است.

حسنی خطاب به عارف ادامه داد: گیلان نیز همچون شما نماد صبوری و گذشت است و خسته از انتظار زمانه به انتظار امید می‌نشیند. مردم گیلان با همه کاستی‌ها و کمبودها بار دیگر پای صندوق‌های رأی می آیند و به تدبیر به لیست امید رأی خواهند داد. امید آنها به برجامی است که با تدبیر و درایت دکتر روحانی و دکتر ظریف حاصل شده است.

کاندیدای لیست امید رشت افزود: مردم اندیشمند ایران خواستار صلح و آرامش و امنیت فرزندان خود هستند نه ایجاد گشت ارشاد و پلیس مخفی و خوشحالم در کنار بزرگانی همچون محمدرضا عارف این مسیر سخت و صعب‌العبور را طی می‌کنم و ادامه‌دهنده راهی که شما انتخاب کرده‌اید هستم.

مردم در ۱۰ اردیبهشت با حضور خود در پای صندوق‌های رأی، خرداد پر خاطره دیگری خواهند ساخت

در پایان دکتر عارف در حمایت از کاندیداهای لیست امید گیلان دستان محمد صادق حسنی و منوچهر جمالی را بالا برد که با تشویق حضار همراه شد.

گفتنی است احمد رمضانپور نرگسی رییس شورای اصلاح‌طلبان گیلان، سارنگ حسن‌پور رییس ستاد جوانان اصلاح‌طلب استان و منوچهر جمالی کاندیدای مورد حمایت لیست امید از رودبار نیز سخنرانی کوتاهی در حمایت از محمدصادق حسنی انجام دادند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz