۴ ورزشکار آمریکایی در ریو ربوده شدند

رشت رویایی- منابع خبری در آمریکا مدعی شدند ۴ شناگر آمریکایی در گان پوینت ربوده شده‌اند.

ورزشکار آمریکایی

به گزارش فارس، رایان استیو لاکتی شناگر ۳۲ ساله آمریکایی که نزد هوادارانش به لاکتناتور معروف است به همراه سه هم‌تیمی خود در منطقگان پوینت ربوده شده است.

گونار بنتس، جک کانگر و جیمی فایگن با دخالت پلیس برزیل از دست آدم‌رباها نجات پیدا کرده اما به خاطر شوک روحی و البته چند زخم سطحی به بیمارستان منتقل شده‌اند. گزارش پلیس ریو نیز حاکی از اتمام عملیات نجات است و لاکتی نیز در جای امنی به سر می‌برد و به زودی به هتل محل اقامتش منتقل خواهد شد.

این شناگران با تاکسی در حال بازگشت به دهکده المپیک بوده‌اند که عده‌ای اشرار جنوب ریو با سلاح گرم و سرد به سمت آنها حمله کرده‌اند، این گزارش را البته پلیس ریو قبول ندارد و مدعی است دو نفر این آدم‌ربایی را به صورت غیرحرفه‌ای انجام داده‌اند که با دخالت پلیس به سرعت مهار شده است، این ۴ شناگر فعلاً به دستور مقامات امنیتی و سرپرست کاروان آمریکا حق مصاحبه ندارند.

سؤال مهم این که بیش از ۱۵۰۰ نیروی امنیتی فوق پیشرفته و حرفه‌ای آمریکا که به صورت نامحسوس مراقب ورزشکاران آمریکایی هستند، در این حادثه کجا بوده و مشغول چه کاری بوده‌اند؟

در گزارشی از نیویورک‌تایمز نیز آمده است که افراد خاطی و آدم‌رباها با لباس پلیس اقدام به این کار کرده و در ابتدا فقط کیف پول و تجهیزات ورزشی آنها را طلب کرده‌اند اما وقتی با مقاومت شناگران آمریکایی مواجه شده‌اند تصمیم به آدم‌ربایی گرفته‌اند.

اصلاحیه

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz