تا پایان امسال
۴۱ پل عابر پیاده در رشت راه‌اندازی می‌شود

فرامرز جمشیدپور

رشت رویایی- مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری رشت از افتتاح ۴۱ پل عابر پیاده در این شهر تا پایان سال جاری خبر داد.

فرامرز جمشیدپور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: تا پایان مرداد ماه سال جاری، ۱۴ دهنه از پل‌های عابر پیاده در رشت مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وی افزود: از این تعداد، چهار پل به بهره‌برداری رسیده و از تعداد ۱۰ پل باقیمانده، پنج دهنه تا آخر تیرماه و پنج پل دیگر نیز تا آخر مرداد ماه به بهره‌برداری می‌رسند.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری رشت همچنین از افتتاح پل عابر پیاده مکانیزه در مناطق پرخطر و کمربندی‌های شهر خبر داد و گفت: در راستای کاهش حوادث در مناطق کمربندی و ورودی‌های شهر، پل‌های عابر پیاده مکانیزه مجهز به آسانسور و پله برقی در نظر گرفته شده است.

جمشید پور کل بودجه برای افتتاح ۴۱ پل عابر پیاده در رشت را ۲۵ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: این بودجه از طریق غیر نقدی و به صورت تهاتر، املاک و یا سرمایه‌گذاری تأمین می‌شود.

وی تاکید کرد: طبق برنامه ریزی‌های انجام شده، تمامی معارضات پل‌های باقیمانده تا پایان نیمه اول سال برطرف می‌شود تا تعداد پل‌های باقی مانده در نیمه دوم سال به بهره‌برداری برسد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz