[su_frame align=”left”]فرامرز جمشیدپور[/su_frame]

رشت رویایی- مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری رشت از افتتاح ۴۱ پل عابر پیاده در این شهر تا پایان سال جاری خبر داد.

فرامرز جمشیدپور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: تا پایان مرداد ماه سال جاری، ۱۴ دهنه از پل‌های عابر پیاده در رشت مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وی افزود: از این تعداد، چهار پل به بهره‌برداری رسیده و از تعداد ۱۰ پل باقیمانده، پنج دهنه تا آخر تیرماه و پنج پل دیگر نیز تا آخر مرداد ماه به بهره‌برداری می‌رسند.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری رشت همچنین از افتتاح پل عابر پیاده مکانیزه در مناطق پرخطر و کمربندی‌های شهر خبر داد و گفت: در راستای کاهش حوادث در مناطق کمربندی و ورودی‌های شهر، پل‌های عابر پیاده مکانیزه مجهز به آسانسور و پله برقی در نظر گرفته شده است.

جمشید پور کل بودجه برای افتتاح ۴۱ پل عابر پیاده در رشت را ۲۵ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: این بودجه از طریق غیر نقدی و به صورت تهاتر، املاک و یا سرمایه‌گذاری تأمین می‌شود.

وی تاکید کرد: طبق برنامه ریزی‌های انجام شده، تمامی معارضات پل‌های باقیمانده تا پایان نیمه اول سال برطرف می‌شود تا تعداد پل‌های باقی مانده در نیمه دوم سال به بهره‌برداری برسد.