۳ زورگیر خطرناک با کمک مردم دستگیر شدند

[su_frame align=”left”]دستگیری اراذل‌و‌اوباش زورگیر[/su_frame]

رشت رویایی- ۳ اوباش خطرناک محله تهران نو که با استفاده از قمه و چاقو اقدام به زورگیری از شهروندان در پارک‌های محله می‌کردند، در یک تعقیب گریز پلیسی با همکاری مردم دستگیر شدند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، ساعت ۱۹:۰۰ بیست و هشتم خردادماه مامورین کلانتری ۱۲۸ تهران نو در اجرای طرح پاک‌سازی پارک‌ها و تفرج‌گاه‌ها و همچنین اجرای طرح‌های مهار جهت پیشگیری از سرقت‌های به عنف در موقعیت مسیر جاجرود مشاهده می‌کنند تعدادی از شهروندان هراسان به سمت جلوی پارک دویده و اعلام داشتند سه نفر در انتهای پارک با چاقو و قمه اقدام به رعب و وحشت و ایجاد صدمه به مردم می‌کنند.

بلافاصله ماموران به محل اعزام و مشخص شد دو نفر پس از دستگیری خود را به هویت‌های «مراد» و «رامین» معرفی کردند، در حال فرار هستند و یکی از شهروندان که از ناحیه سر و صورت دچار جراحت شده به تعقیب مته‌مان پرداخته است.

مامورین با مشاهده صحنه اقدام به تعقیب متهمین کرده که متهم ردیف اول توسط شهروندان دستگیر و متهم ردیف دوم نیز در حال فرار بود که مامورین اقدام به تعقیب و گریز وی کرده و با رعایت قانون به کارگیری سلاح و پس از سه مرتبه ایست با صدای بلند اقدام به شلیک یک عدد تیر هوایی نموده که در ‌‌نهایت متهم ردیف دوم نیز دستگیر و یک عدد چاقو نیز از وی کشف شد.

در ادامه متهم ردیف سوم که «ساسان» نام داشت نیز دستگیر و هر سه به کلانتری منتقل می‌شوند.

سرهنگ ابوالقاسم باقری شاد، سرکلان‌تر یازدهم پلیس پایختت درباره این خبر گفت: در بازجویی‌های پلیسی مشخص می‌شود مته‌مان از اراذل و اوباش محله تهران نو هستند که با استفاده از قمه و چاقو اقدام به زورگیری از شهروندان در پارک‌های محله تهران نو می‌کردند.

سرکلان‌تر یازدهم پلیس پایختت گفت: هر سه متهم پس از تشکیل پرونده و شناسایی از سوی مالباختگان ضمن اینکه به جرائم ارتکابی خود معترف شدند جهت تحقیقات بیشتر و کشف سایر جرایم در اختیار کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *