یک کشته و مجروح در سانحه رانندگی محور امامزاده هاشم

سانحه رانندگی

رشت رویایی- رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: در پی بروز یک حادثه رانندگی بین یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ با یک دستگاه کامیون کشنده متاسفانه یک تن مجروح و یک تن جان خود را در محور امامزاده هاشم به رستم آباد از دست داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ مهیار رستگار، رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان از انحراف به چپ خودروی پژو خبر داد و گفت: یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ که در محور امامزاده هاشم به رستم‌آباد در پیچ نقله‌بر در حال تردد بود، به علت تجاوز به چپ با یک دستگاه کامیون کشنده به شدت برخورد می‌کند.

او توضیح داد: در اثر شدت این برخورد راننده خودرو پژو ۴۰۵ که مردی ۳۴ ساله بود به علت شدت صدمات وارده در دم جان خود را از دست می‌دهد و دیگر سرنشین خودرو که مرد ۳۳ ساله بود مجروح و پس از حضور عوامل اورژانس جهت مداوا به بیمارستان منتقل می‌شود.

سرهنگ رستگار با بیان اینکه در هفته جاری این دومین تصادف حادث شده در این منطقه است، گفت: ارتکاب به تخلف سبقت غیرمجاز و تجاوز به چپ در جاده‌های دو طرفه نتیجه جز حادثه و مرگ به همراه ندارد.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان از تمامی رانندگان وسایل نقلیه خواست همواره در طول مسیر رانندگی خود ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی از عجله و شتاب‌زدگی پرهیز کرده و جمله «دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است» را سرلوحه رانندگی خود قرار دهند تا به لطف و یاری خدا شاهد وقوع اینگونه حوادث دل‌خراش نباشیم.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz