یک کشته در سقوط پراید داخل یکی از رودخانه‌های رودسر

رشت رویایی- سخنگوی پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان از سقوط یک دستگاه پراید داخل یکی از رودخانه‌های شهرستان رودسر خبر داد و گفت: با سقوط این خودرو داخل رودخانه راننده جوان آن، جان خود را از دست داد.

سروان کریم فقیری در گفت و گو با ایرنا افزود: این حادثه به علت سرعت غیر مجاز و توجه نکردن به جلو صبح امروز اتفاق افتاد.

وی با اشاره به بارش باران و لغزندگی جاده‌های استان بر ضرورت بیش از پیش رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی تاکید و تصریح کرد: رانندگان با رعایت سرعت مطمئنه، فاصله طولی مناسب با خودروها و رعایت کامل قوانین راهنمایی و رانندگی از وقوع حوادث تلخ برای خود و دیگران جلوگیری کنند.

اعمال محدودیت ترافیکی روز یکشنبه
وی همچنین به اعمال محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های استان طی روز یکشنبه پیش رو اشاره و تصریح کرد: به منظور کشش ترافیکی و تسهیل در عبور و مرور خودروها، محدودیت‌های ترافیکی در محور رشت – قزوین و آستارا- اردبیل و بالعکس صبح روز یکشنبه همزمان با ولادت با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) اعمال می‌شود.

وی اظهار کرد: بر این اساس، تردد انواع کامیون و تریلر به غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی، در محور یاد شده از ساعت ۸ روز یکشنبه الی ۲۴ ممنوع است.
رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان درباره وضعیت ترافیکی کنونی استان نیز گفت: در حال حاضر ترافیک در جاده‌های استان عادی و روان است.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz