یک نماینده: احمدی‌نژاد قطعاً می‌آید و پیروز انتخابات ۹۶ خواهد بود

رشت رویایی- احمد بخشایش اردستانی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم با اشاره به دیدار نوروزی نمایندگان مجلس نهم با محمود احمدی‌نژاد، اظهار داشت: این دیدار به پیشنهاد حجت‌الاسلام روح‌الله حسینیان و با حضور ۱۷ نفر از نمایندگان در دفتر ولنجک آقای احمدی‌نژاد برگزار شد که بنده نیز در این دیدار نوروزی حضور داشتم.

احمد بخشایش اردستانی

او با بیان این‌که این دیدار هیچ نکته سیاسی ویژه‌ای نداشت، خاطرنشان کرد: هدف ما از حضور در دفتر آقای احمدی‌نژاد، صرفاً دیدار نوروزی بود و مباحث سیاسی در این جلسه مطرح نشد، اما بنده می‌گویم آقای احمدی‌نژاد حتماً برای انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۹۶ نامزد می‌شود.

نماینده مردم اردستان در مجلس نهم در پاسخ به سوالی درباره میزان موفقیت احمدی‌نژاد در صورت حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۹۶ گفت: اگر موانع حضور احمدی‌نژاد در انتخابات مرتفع شود، حتماً پیروز انتخابات خواهد بود.

او ادامه داد: فارغ از محبوبیت احمدی‌نژاد به‌ویژه در میان جمعیت روستانشین، عملکرد دولت روحانی در مسائل اقتصادی و معیشتی مردم، منجر به پیروزی او در انتخابات می‌شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان این‌که برجام تصمیمی سطوح بالای نظام بود، یادآور شد: انتقاد اصلی به دولت روحانی بحث اقتصادی است، نه برجام. امضای برجام بنابر تصمیم کلیت نظام کلیت نظام انجام گرفته است.

او همچنین با اشاره به مشکل اشتغال جوانان، گفت: در صورتی که دولت روحانی در یک‌سال و نیم باقی مانده موفق به حل مشکلات اقتصادی و اشتغال نشود، قطعاً بازنده انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم خواهد بود.

نماینده مردم اردستان در مجلس نهم تصریح کرد: معتقدیم هنوز یک‌سال و نیم تا پایان عمر دولت باقی‌مانده و باید اجازه دهیم که کارشان را انجام دهند و از دیگرسو نباید اجازه دهیم که فضا به سمت دوقطبی‌شدن پیش برود؛ چراکه این مسئله خواست و هدف دولت روحانی است.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz