یک مغازه نانوایی در بلوار لاکان آتش گرفت

رشت رویایی- ساعت ۲۳: ۰۱ دقیقه شب گذشته ۱۴ فروردین ۹۵، در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی مبنی بر مشاهده دود از داخل یک باب مغازه نانوایی، واقع در بلوار لاکان – کوچه شهید مسعودی، بی‌درنگ ستاد فرماندهی و مرکز کنترل ۱۲۵ سه دستگاه خودرو به همراه ۹ آتش‌نشان از ایستگاه‌های ۲ و ۵ را به محل حادثه اعزام کرد.

بهزاد یزدانمهر، مسوول ایستگاه ۲ آتش‌نشانی که در محل حادثه حضور داشت در این باره گفت: آتش‌نشانان درکمتر از ۳ دقیقه به محل حادثه رسیده و با حجم زیادی از دود ناشی از آتش‌سوزی یک باب مغازه نانوایی مواجه شدند.

عباس نیک پور مسوول تیم نخست آتش‌نشانان اعزامی در این باره ابراز داشت: آتش‌نشانان پس از ورود به داخل مغازه پس از قطع سیستم برق و گاز با برداشتن و جداسازی ضایعات نان از روی تنور داغ و سرد کردن آن نسبت به اطفای آتش اقدام نموده و گروهی دیگر اقدامات لازم را نسبت به تخلیه کامل دود از داخل نانوایی را صورت دادند .

یزدانمهر در پایان با اشاره به اینکه خوشبختانه این حادثه خسارتی در بر نداشت افزود: در بسیاری از موارد مشاهده می‌شود نانوایان پس از اتمام کار خود از سقف تنور داغ جهت خشک کردن ضایعات نان که در نهایت موجبات بروز آتش سوزی را فراهم می‌نماید بهره می‌برند. از این رو تاکید می‌شود جهت پیشگیری از بروز حوادث این‌چنینی و خسارات ناشی از آن نانوایان از دپوی ضایعات بر روی تنور خودداری نمایند.

آتش‌سوزی یک مغازه نانوایی در خیابان لاکانی رشت آتش‌سوزی یک مغازه نانوایی در خیابان لاکانی رشت آتش‌سوزی یک مغازه نانوایی در خیابان لاکانی رشت آتش‌سوزی یک مغازه نانوایی در خیابان لاکانی رشت آتش‌سوزی یک مغازه نانوایی در خیابان لاکانی رشت

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz