رشت رویایی- یک سفره‌خانه سنتی ساحلی در خیابان اطباء انزلی در آتش سوخت.

به گزارش ایرنا، معاون عملیات سازمان آتش نشانی بندرانزلی صبح سه‌شنبه گفت: ساعت ۱۰ و ۲۴ دقیقه صبح امروز گزارش آتش سوزی به ایستگاه آتش نشانی اطلاع داده شد، ماموران ایستگاه آتش نشانی غازیان بلافاصله به محل حادثه اعزام و ساعت ۱۰و ۲۷دقیقه درمحل حاضر بودند.

علیرضا جعفرزاد راد افزود: متاسفانه در این حادثه دو واحد سوییت متصل به هم و یک سفره خانه سنتی و یک خودروی جیپ در آتش سوخت.

او با اشاره به استفاده ازسقف کاذب از نوع کمپارس دراین سفره خانه یادآور شد: با بررسی های اولیه علت حادثه انباشه شدن گاز در سماور گازی و اشتعال آن در هنگام روشن شدن است اما نیاز به کارشناسی و بررسی بیشتر دارد.

جعفرزاد راد با اشاره به عدم وجود دور برگردان در مسیر بلوار اطباء برای امداد رسانی سریعتر به محل حادثه گفت: در اطفاء حریق محل حادثه از شش دستگاه خودروی آتش نشان و یک خودروی واکنش سریع با ۱۶نفر آتش نشان استفاده و حریق پس از ۲۰ دقیقه کاملا مهار شد.

[su_frame align=”center”]یک سفره‌خانه سنتی انزلی در آتش سوخت[/su_frame] [su_frame align=”center”]یک سفره‌خانه سنتی انزلی در آتش سوخت[/su_frame] [su_frame align=”center”]یک سفره‌خانه سنتی انزلی در آتش سوخت[/su_frame] [su_frame align=”center”]یک سفره‌خانه سنتی انزلی در آتش سوخت[/su_frame]