یک امتیاز شیرین از اهواز

سپیدرود

رشت رویایی- تیم فوتبال سپیدرود در هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر در اهواز به مصاف استقلال خوزستان رفت که این بازی با نتیجه بدون گل به پایان رسید.

به گزارش رشت رویایی، در هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر تیم فوتبال استقلال خوزستان و سپیدرود رشت در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف هم رفتند که سپیدرود با نتیجه تساوی بدون گل توانست یک امتیاز از این بازی خارج از خانه کسب کند.

علی نظرمحمدی در این دیدار تیم سپیدرود را با ترکیب سید محمد حسینی، مهرداد جماعتی، سید هادی موسوی، امید سام کن، علی دهقان، حسین کعبی، میلاد قربانزاده، میثم تهیدست (از دقیقه ۷۵ شهاب کرمی)، میثم فردوسی (از دقیقه ۶۷ رضا الماسخاله)، حسین ابراهیمی(از دقیقه ۷۸ میعاد یزدانی)، پویا نزهتی به میدان فرستاد.

این بازی که در ۴۲ درجه‌ای اهواز انجام شد شاهد یک بازی بی روح در نیمه نخست بودیم که دو تیم نتوانستند موقعیتی روی دروازه‌ها ایجاد کنند. در نیمه دوم استقلال فشار را روی دروازه سپیدرود زیاد کرد و در دقیقه ۵۱ نزدیک بود دروازه حریف را باز کند که با بی‌دقتی این موقعیت از دست رفت. دقیقه ۵۷ نیز یونس دلفی در یک ضدحمله خطرناک تا

بازگشایی دروازه سپیدرود پیش رفت که با درخشش حسینی این موقعیت هم از دست رفت. حسینی که ستاره این دیدار بود در دقیقه ۶۶ با یک واکنش زیبا باز هم مانع گلزنی مهاجم استقلال با ضربه سر شد. هرچند سپیدرود در این بازی موفق به ایجاد موقعیت نشد اما با یک بازی دفاعی توانست یک امتیاز از این بازی بدست آورد.

سپیدرود با این تساوی ۸ امتیازی شد و به رتبه هشتم جدول رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *