مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت:
یکصد دستگاه اتوبوس در سال ۹۵ بازسازی خواهد شد

مرتضی شریفی

رشت رویایی- مرتضی شریفی گفت: ورود ۲۰ دستگاه اتوبوس بازسازی شده به ناوگان شهرداری رشت در راستای طرح بازسازی اتوبوس‌های سازمان‌های اتوبوس‌رانی کشور انجام گرفته است.

به گزارش رشت رویایی، مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری رشت در مراسم رونمایی از ۲۰ اتوبوس بازسازی‌شده، بازسازی اتوبوس‌های سازمان اتوبوس‌رانی کشور طرح و برنامه دولت در سال ۹۵ عنوان کرد و گفت: بر اساس این طرح و با رایزنی‌های انجام گرفته، قرار شد از یکصد و ۲۰ دستگاه اتوبوس متوقف شده ناوگان شهرداری رشت، یکصد دستگاه بازسازی شود.

او همچنین گفت: یکصد دستگاه اتوبوس شهرداری رشت از محل اعتبارات دولتی بدون هزینه شهرداری با استانداردهای وزارت کشور بازسازی و تا پایان سال تحویل شهرداری رشت می‌شود.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری رشت همچنین گفت: بر اساس آیین‌نامه و دستورالعمل وزارت کشور بازسازی این اتوبوس‌ها شامل تعمیرات اساسی موتور، سقف، کف، بدنه و … است.

مرتضی شریفی در پایان گفت: این اتوبوس‌ها در مسیرهای پرتردد و کم‌برخوردار ساماندهی خواهند شد.

گفتنی است در این مراسم از ۱۰ راننده منتخب سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت با لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد. نحوه ارتباط مطلوب با شهروندان، عدم وصول شکایات، رعایت انضباط کاری و فعالیت از ساعت ۵/۵ تا ۲۳ از دلایل انتخاب این رانندگان عنوان شد.

 

مراسم رونمایی 20 دستگاه مراسم رونمایی 20 دستگاه مراسم رونمایی 20 دستگاه

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz