[su_frame align=”left”]محمدعلی نجفی[/su_frame]

رشت رویایی- استاندار گیلان گفت: یکی، دو رسانه مریض در گیلان داریم که به‌دنبال به هم ریختن استان هستند و اگر در چارچوب‌ها گام برندارند به شکل دیگری با آنها برخورد می‌کنیم.

به گزارش فارس، محمدعلی نجفی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای پدافند غیرعامل گیلان با اشاره به گسترش گیاه سنبل آبی در تالاب‌های استان اظهار کرد: مبارزه با گیاه سنبل آبی باید با اندیشه جهادی انجام شود.

او به تلاش شهرداری رشت با همکاری سازمان‌های مردم‌نهاد در پاک‌سازی تالاب عینک از گیاه سنبل آبی اشاره کرد و افزود: اقدام خوبی از طرف شهردار رشت برای مبارزه با گیاه سنبل آبی آغاز شده است.

استاندار گیلان با بیان اینکه مطالعات موازی برای مبارزه با گیاه سنبل آبی در حال انجام است، تصریح کرد: از ظرفیت دانشگاه گیلان باید بهره لازم برده شود و این دانشگاه با همکاری دیگر مراکز علمی استان مسائل پژوهشی را دنبال کند.

نجفی، خواستار حمایت و کمک دولت در مبارزه با گیاه سنبل آبی در گیلان شد و گفت: آمادگی لازم برای مبارزه با گیاه سنبل آبی در استان وجود دارد و رسانه‌ها می‌توانند در این زمینه کمک کنند.

او با اشاره به اینکه یکی، دو رسانه مریض در گیلان داریم، خاطرنشان کرد: مدیریت رسانه‌های مذکور استانی نیست و به‌دنبال به‌هم ریختن استان هستند.

استاندار گیلان با توصیه به رسانه‌های مذکور، متذکر شد: رسانه‌های کارشکن به جمع دیگر رسانه‌ها در استان به پیوندند و خود را اصلاح کنند.

نجفی به فضای کاری ایجاد شده در گیلان اشاره کرد و گفت: مدیران رسانه‌های مذکور نان گیلان را می‌خورند اما کارشکنی می‌کنند و اگر در چارچوب گام برندارند ناچار هستیم به شکل دیگری با آنها برخورد کنیم.

این مسؤول با بیان اینکه تاکنون با رسانه‌ها متوسل به برخورد نشدیم، گفت: رسانه‌ها با دستگاه‌های اجرایی گیلان همکاری داشته باشند.

استاندار گیلان به همکاری بسیاری از سازمان‌های مردم‌نهاد به صورت دلسوزانه در استان اشاره کرد و یادآور شد: دستگاه‌های مربوطه و رسانه‌ها در کنار همدیگر حضور دارند و برای پیشرفت استان تلاش می‌کنند.