گیلان قهرمان مسابقات کاراته کشور شد

کاراته

رشت رویایی- دومین دوره رقابت‌های کاراته سبک شوتوکان ادونس مردان کشور، جمعه شب با قهرمانی تیم گیلان در رشت پایان یافت.

به گزارش ایرنا، در این دوره از رقابت‌ها که با عنوان یادواره شهدای فرماندهی مرکز آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا برگزار شد، حدود ۵۰۰ کاراته کار این سبک از استان‌های مختلف کشور حضور داشتند.

کاراته‌کاران شرکت‌کننده در این دوره از رقابت‌ها در قالب تیم‌های گیلان، فارس، تهران، کردستان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کرمان، اصفهان، قزوین و البرز حضور داشتند که در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگ‌سالان، به مدت دو روز در مجموعه فرهنگی ورزشی ملوان جوان رشت با هم به رقابت پرداختند.

در پایان این رقابت‌ها و در مجموع تیمی رده‌های سنی مختلف، تیم کاراته سبک شوتوکان ادونس گیلان با اقتدار و با کسب ۳۸ مدال طلا، ۳۰ مدال نقره و ۴۹ مدال برنز عنوان قهرمانی کشور را به خود اختصاص داد.

همچنین تیم کاراته استان فارس با کسب هشت مدال طلا، دو مدال نقره و ۹ مدال برنز در مکان دوم این دوره از رقابت‌ها قرار گرفت و تیم قزوین با کسب چهار مدال طلا، سه مدال نقره و ۱۱ مدال برنز عنوان سوم مسابقات کاراته قهرمانی سبک شوتوکان ادونس کشور را کسب کرد.

در پایان از سوی مسئولان برگزاری این دوره از رقابت‌ها، به تیم‌های برتر هر رده سنی، لوح و جام قهرمانی و همچنین به نفرات برتر اوزان مختلف رده‌های سنی نیز، لوح و مدال قهرمانی اهداء شد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz