گیلان، هشتمین استان استاندارد کشور است

رشت رویایی- مدیرکل هماهنگی امور استان‌های سازمان ملی استاندارد ایران گفت: گیلان رتبه هشتم استاندارد کشور را به خود اختصاص داده است.

فریدون بلغاری

به گزارش ایسنا، فریدون بلغاری در آیین تودیع و معارفه مدیر کل جدید استاندارد استان گیلان گفت: کار نیکوکردن از پرکردن است و سازمان استاندارد نیکوکارکردن را سرلوحه کارهای خود قرار داده است.
وی اضافه کرد: مهندس یوسفی از مدیرانی بود که بسیار نیکوکار کرد.

بلغاری با اشاره به اینکه مدیران باید این شجاعت را داشته باشند که برخی از کار‌ها را به کارمندان خود واگذار کنند، خاطر نشان کرد: گیلان از این حیث جزء استانهای خوب کشور بوده است.
وی با اشاره به اینکه گیلان رتبه هشتم استاندارد کشور را به خود اختصاص داده است، ادامه داد: این رتبه در سطح کشور برای گیلان رتبه خوبی است، اما نباید استان به این رتبه راضی باشد و تلاش‌ها مضاعف شود تا رتبه‌های بهتری نصیب گیلان شود.

مدیرکل هماهنگی امور استان‌های سازمان ملی استاندارد ایران گفت: کنترل و نظارت بر کیفیت و استاندارد کالا‌ها رسالت ذاتی اداره استاندارد است و در این راستا سازمان ملی استاندارد ایران به دقت تمام مسائل را رصد و ارزیابی می‌کند.

وی خطاب به مهندس اشکانی‌پور مدیرکل جدید استاندارد گیلان گفت: انتظارات از گیلان در حوزه ارتقای استاندارد‌ها زیاد شده است و مهندس اشکانی‌پور راه سختی را در پیش دارند.
داریوش اشکانی‌پور معاونت ادارای مالی سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی گیلان را در کارنامه کاری خود دارد. پیش از این محمد علی یوسفی به مدت ۱۵سال مدیر کل استاندارد و تحقیقات صنعتی گیلان بود.

عکس: ایرنا

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz