علی نظرمحمدیرشت رویایی- سرمربی سپیدرود رشت با وجود آن که گل سایپا را مشکوک به آفسیاد دانست، عملکرد داور بازی را خوب توصیف کرد.

به گزارش ایسنا، سپید رود رشت توانست در دقایق پایانی سایپا را با تساوی یک بر یک متوقف کند. علی نظرمحمدی در نشست خبری پس از بازی گفت: بازی بسیار خوبی بود. تلاش دو تیم ستودنی بود. تیم آقای دایی در نیمه اول ما را غافلگیر کرد. پیش بینی نمی‌کردیم که آنها با این روش بازی کنند. بین دو نیمه، آنها را تحلیل کردیم و به بازی برگشتیم. باید بازی را به دو نیمه تقسیم کنیم. من روی گل آنها بحث دارم.  گل آنها مشکوک به آفساید بود اما در مجموع عملکرد تیم داوری خوب بود.

او اضافه کرد: نیمه دوم را باید از آن سایپا بدانیم. گاهی حملاتی هم سایپا داشت که طبیعی است. تلاش بازیکنانم را ستایش می‌کنم. آنها تا دقیقه ۹۵ تلاش کردند و در دقیقه ۹۴ گل تساوی را زدیم. ما با دست خالی وارد مسابقات شدیم. نه حامی مالی و نه اسپانسر داریم. تاکنون یک چک در ازای پنج درصد از قرارداد بازیکنان دادند که هنوز پاس نشده است. از بازیکنانم ممنونم. امروز هم هوادران آمدند و ما فکر می‌کردیم میزبان هستیم.

سرمربی سپیدرود درباره ناامید نشدن تیمش در طول بازی گفت: همان طور که هفته هشتم همه دیدند دلیل بازی سراسر تهاجمی برابر استقلال، خود باوری ما در لیگ برتر بود. علی رغم برد صنعت نفت، برد پیکان و مساوی در خوزستان و اصفهان، مقابل استقلال با بازیکنان ملی‌پوشش به خودباروی رسیدیم. در این روزهای تعطیلی لیگ برتر روی بحث بدنی بازیکنان کار کردیم و دیدید تا دقیقه ۹۵ دویدیم. مهم‌ترین عامل بازگشت سپید رود به بازی، به خود باوری رسیدن تیم بود.

نظر محمدی درباره ادامه کار با سپید رود با این وضعیت مالی گفت: تا زمانی که خسته نشدیم ادامه می‌دهیم. هوادران فعلا کنار ما هستند و با دستان خالی در مسابقات ظاهر می‌شویم. مدیریت باشگاه تمام تلاش خود را می‌کند اما هنوز نتوانستیم مشکلات مالی را حل کنیم.