گزارش تصویری مراسم افطاری ساده در پیاده‌راه فرهنگی رشت

نظرات

3 دیدگاه‌ برای "گزارش تصویری مراسم افطاری ساده در پیاده‌راه فرهنگی رشت"

آگاه‌سازی از
680

مرتب کردن بر اساس:   جدیدترین | قدیمی‌ترین | بیشترین رأی
رشتوند
7 ماه 23 روز پیش

سلام . سایتتون خوبه اما یه چیزی کم داره بیطرفانه نیست . جالب از اینکه شما در مورد فردی که در افتتاحیه بی آر تی اختلال ایجاد کرد با تمام وجود از شهردار ودفاع کرده و اون بیچاره رو مورد هجمه قرار دادین که تنها گناهش این بود میخواست حرفش و نظرش را بگوید من کاری به مخالفت ها ندارم اما واقعا این حق یک شهر وند نبود که بیش از یکسال تحمل برای افتتاح این پروژه به اندازه چند ثانیه حرفش را مسولین بشنوند.

7 ماه 23 روز پیش

دوست عزیز، ما مسوولیتی نداریم بنابراین نمیتوانیم از طرف قام مسوولی اظهارنظر کنیم. تنها میتونیم نظر خودمونو بگیم. تا جایی که ما دیدیم حتا مدیران شهرداری تلاش کردند که شرایطی فراهم بشه که ایشون بتونن برگردن حرفشونو بزنن اما نیروی انتظامی با دلایلی که خودشون داشتند به این نتیجه رسیدند که صلاح نیست ایشون رو برگردونند. ضمن اینکه کاش این شهروند عزیز در یک شرایط آرامتر تقاضا می کرد که حرفشو بزنه و شرایطش فراهم میشد.
این نظر ماست فقط البته.

رشتوند
7 ماه 23 روز پیش

دوباره سلام راستی یه سوال داشتم چرا از تجمع آتش نشانها حرفی نیست در سایت شما ؟ میدونید بنده نظرم اینکه اگه میخواین مطلبی بنویسید اینبار مردم رو خطاب دهید که «آهای مردم کسی که گرفتار است به گرفتاریش برسین نه به فکر شکمهایتان» عده ای اعتراض میکنند عده ای راحت میخورند کجا این افطاری خدا وجود داشت من که ندیدم . شما بنویسید شاید نوشته شما رنگ خدایی کند این افطاری تبلیغاتی را.

wpDiscuz