یک روز با شکوه دیگر برای کاپیتان انزلی‌چی‌ها
گریه مازیار زارع در رختکن ملوان

رشت رویایی– کاپیتان ۳۰ دقیقه‌ای ملوانان در بازی روز گذشته این تیم یک بار دیگر توانست برای تیمش حکم ناجی را داشته باشد، به یاد بازی برگشت با پرسپولیسی‌ها در لیگ چهاردهم.

به گزارش ورزش سه، مازیار زارع در بازی روز گذشته تیمش در برابر سپاهان، بدون شک یکی از عوامل نتیجه‌گیری بود، او که با در این بازی دوندگی فراوان را نیز به جنگندگی خود اضافه کرده بود در نهایت توانست اثرگذاری کافی را برای تیمش داشته باشد.

مازیار زارع

اما نکته جالب درباره این بازیکن این است که او وقتی تصمیم می‌گیرد قهرمان انزلی شود تمام عوامل برای هرچه بیشتر تراژیک کردن قهرمانی او دست به دست هم می‌دهند درست مانند بازی برگشت با پرسپولیس در تهران و در لیگ چهاردهم که او درون دروازه می‌ایستد و پنالتی می‌گیرد و باقی قضایا، در بازی برابر سپاهانی‌ها نیز از دقیقه ۶۳ و با مصدومیت پژمان نوری، مازیار مسئولیت خود را دو برابر می‌بینند و درست در لحظاتی که در حال چشیدن طعم یک مساوی شیرین هستند یک پنالتی مشکوک برعلیه تیمشان گرفته می‌شود و حالا این مازیار زارع است که باید حق تیمش را بگیرد و پس از به خدا واگذار کردن قاضی‌های بازی (احتمالاً و آن طور که از لب‌خوانی‌ها پیدا بود) در دقیقه ۵+۹۰ پشت توپی می‌ایستد و با شلیکی استثنایی قلب اصفهان را نشانه می‌گیرد.

حالا مازیار زارع برای دومین بار توانست نام خود را به عنوان قهرمان و احتمالاً ناجی در ذهن بندرنشینان حک کند.

مازیار که گل دیروزش به او روحیه مضاعف بخشیده است، در مسابقه بعدی مقابل پرسپولیس قرار خواهد گرفت. دیداری که برای هواداران فوتبال یادآور دفع پنالتی تاریخی او در ورزشگاه آزادی است. مقابل پرسپولیسی که هوادارانش به این بازیکن اهل انزلی علاقه دارند .

زارع که احتمالاً در غیاب پژمان نوری کاپیتان تیمش در بازی پرسپولیس خواهد بود، مسئولیتی سنگین را در این مسابقه بر دوش خواهد داشت. او با این شادی گل طولانی و پرانرژی خود را مهیا بازی حساس با پرسپولیس خواهد کرد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz