حضور «مینیون‌ها» در شهر باران
گروه «تهران داب‌شو» در رشت به روی صحنه می‌رود +تیزر

گروه «تهران داب‌شو» در رشت

رشت رویایی- گروه «تهران داب‌شو» به سرپرستی هومن خیاط در تاریخ ۲۷ مرداد در مرکز همایش‌های نیروی انتظامی رشت به روی صحنه می‌رود.

به گزارش رشت رویایی، سالن مرکز همایش‌های نیروی انتظامی رشت در تاریخ ۲۷ مرداد ماه میزبان اجرای ویژه «تهران داب‌شو» با هنرنمایی و به سرپرستی هومن خیاط خواهد بود.

گروه «تهران داب‌شو» پس از اجراهای موفق در شهرهای اصفهان، اهواز، شیراز، کیش و.. این‌بار در رشت به روی صحنه می‌رود و برنامه‌های متنوع خود را همچون دوبله همزمان و طنز انیمیشنهای برتر جهان، اجراهای ترانه‌های انیمیشنی و برنامه‌های طنز خود را اجرا خواهد کرد.

در این برنامه، انیمیشن‌های باب اسفنجی، مینیون‌ها، اینساید اوت و دانشگاه هیولاها اجرا خواهد شد. این انیمیشن‌ها با دوبله مجدد گروه دوبله تهران به سرپرستی هومن خیاط است و همچنین ترانه‌ها و موسیقی این آثار را حامد فقیهی برعهده دارد.

از دیگر برنامه‌های «تهران داب‌شو» می‌توان به اجرای استندآپ کمدی اشاره کرد که در این قسمت محمد معتضدی به هنرنمایی خواهد پرداخت.

هومن خیاط را در این برنامه هنرمندانی نظیر سارا جامعی، محمد معتضدی، محسن پرتوی، شادی هاشملو، امین صفردوست، وحید آذری، میثم کبیری، آراد اسکندری، مینا کشاورزی، سامان کریمی، احسان فتاح، فرشید رحیمی، سارا باقرزاده و وحید آفرین همراهی می‌کنند.

گفتنی است، گروه «تهران داب‌شو» به سرپرستی هومن خیاط در تاریخ ۲۷ مرداد در سالن همایش‌های نیروی انتظامی رشت به هنرنمایی خواهند پرداخت.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz