گفت و گو با فرشاد اسماعیل‌زاده، بازیکن سپیدرود رشت
کیمیا فرآیند تهران؛ قربانی بعدی ارتش سرخ گیلان

تیم فوتبال سپیدرود رشت

رشت رویایی، سید احمد ساداتی‌ ـ از هفته هشتم دور نهایی رقابت‌های لیگ دسته دوم باشگاه‌های فوتبال ایران، تیم فوتبال سپیدرود رشت در دیداری حساس میهمان تیم کیمیا فرآیند تهران خواهد بود. سپیدرودی‌ها که در هفته گذشته در واپسین دقایق بازی مقابل کارا شیراز، باخت را با پیروزی عوض کردند، در این هفته از بازی‌ها بسیار امیدوارند تا با کسب برد خارج از خانه راه خود را برای صعود به لیگ دسته اول هموارتر از قبل کنند.

ارتش سرخ گیلان که در حال حاضر با ۱۴ امتیاز و تنها بر حسب تفاضل گل در رده دوم گروه ب مسابقات لیگ ۲ جای گرفته، این فرصت را دارد که با پیروزی مقابل تیم تهرانی، صدر جدول را از آن خود کند. هرچند که بازی رفت ۲ تیم با حواشی بسیاری همراه بود و مسلماً تیم تهرانی از هیچ دستاویزی برای جبران شکست دور رفت مقابل سپیدرود دریغ نخواهد کرد. گفتنی است در بازی رفت ۲ تیم که با برتری یک بر صفر سرخ پوشان رشتی همراه بود، کادر تیم کیمیا فرآیند اعتراض‌های متعددی به عملکرد تیم داوری داشت و اگرچه این تیم شانس زیادی برای صعود به لیگ یک ندارد، اما برای اعاده حیثیت هم که شده با تمام قوا مقابل ارتش سرخ گیلان حاضر خواهد شد.

«فرشاد اسماعیل‌زاده» مهاجم تیم سپیدرود دقایقی پیش در گفت‌وگو با رشت رویایی درباره شرایط حال حاضر تیم گفت: خوشبختانه تیم شرایط خوبی دارد و بازیکنان هم بعد از پیروزی هفته پیش، از لحاظ روحی در وضعیت خوبی به سر می‌برند. یکی از ویژگی‌های خوبی که آقای پیوس دارند و آن را به تیم هم تزریق کرده‌اند، انگیزه بالای ایشان در تمرینات و در طول بازی است که باعث بالا رفتن روحیه بازیکنان و افزایش اعتمادبه‌نفس آن‌ها می‌شود. این شرایط باعث شده ما در بازی‌های خارج از خانه هم تنها برای کسب پیروزی به میدان برویم.

وی در مورد اهمیت بازی مقابل تیم کیمیا فرآیند تهران اضافه کرد: همان‌طور که می‌دانید این بازی خوشبختانه یا متاسفانه بدون تماشاگر برگزار خواهد شد. متاسفانه از این جهت که تماشاگران ما نیز از حضور در این دیدار محروم شده‌اند. به هر حال کیمیا فرآیند هم یکی از تیم‌های خوب این گروه است و به لحاظ فنی تیم قابل احترامی است. در واقع باید گفت این بازی، آخرین شانس آن‌ها برای بازگشت به جمع مدعیان صعود است و به همین دلیل از هیچ تلاشی برای کسب پیروزی در این بازی دریغ نخواهند کرد. اما ما هم در این بازی تنها به دنبال پیروزی هستیم و قصد داریم با کسب ۳ امتیاز به صدر جدول برسیم تا در ۲ هفته پایانی بازی‌ها، سرنوشت صعود به لیگ یک در دستان خودمان باشد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz