[su_frame align=”left”]ملیکا[/su_frame]

رشت رویایی- ملیکا، کودک ۱.۵ ساله مشهدی که ۱۱ روز پیش از مقابل منزل‌اش ربوده شده بود، امروز در اصفهان پیدا شد و خانواده اش را از اضطرابی کشنده رهایی بخشید.

به گزارش ایلنا، محمدعلی محمدی (پدر ملیکا) درحالیکه از پیدا شدن فرزندش به شدت خوشحال بود و اشک شوق می‌ریخت، گفت: خدا را شکر که ملیکا را صحیح و سالم پیدا کردیم و انگار امروز دوباره او را از خدا گرفتیم.

او افزود: من و مادر ملیکا ۱۱ روز سخت و جانکاه را پشت‌سر گذاشتیم و خوشحالم که امروز دوباره می‌توانیم او را در آغوش بگیریم. باور کنید از هیجان دست و پایم می‌لرزد و قادر به صحبت کردن نیستم و هنوز اضطراب لحظاتی که ملیکا را در کنارمان نداشتیم، آزارمان می‌دهد.

این کارگر شهرداری مشهد در تشریح جزئیات حادثه گفت: پس از تماس روز گذشته پلیس برای شناسایی کودک پیدا شده در اصفهان، صبح امروز راهی این شهر شدیم و خوشبختانه مشخص شد این کودک؛ ملیکا بوده است.

او افزود: براساس شنیده‌های ما گویا ملیکا حوالی ظهر دیروز توسط فرد رباینده در پارک ناژوان اصفهان رها شده و توسط عده‌ای از شهروندان اصفهانی که عکس و مشخصات او را از طریق فضای مجازی پیگیری می‌کردند، شناسایی و تحویل پلیس داده شد.

[su_frame align=”center”]ملیکا (1)[/su_frame]

علی‌محمدی ادامه داد: پلیس پس از شناسایی ملیکا و تطابق آن با مشخصات کودک ربوده شده در مشهد او را به شیرخوارگاه نرجس اصفهان تحویل می‌دهد و پس از آن با ما تماس می‌گیرند و می‌خواهند به اصفهان سفر کنیم و کودک را تحویل بگیریم.

او در پایان از پلیس، مسئولان و مردم که ظرف روزهای گذشته پیگیر ماجرای ربوده شدن ملیکا بودند، تشکر و قدردانی کرد.

[su_frame align=”center”]ملیکا+علی+محمدی[/su_frame]

اول مرداد سال جاری‌در شهر مشهد، ملیکای ۱.۵ ساله هنگام بازی در کوچه توسط فردی ناشناس سوار بر یک دستگاه خودروی پراید سفید رنگ؛ ربوده شد. آنها به محض ربودن کودک از محل متواری شدند.