کودکان مهدکودک با زبان نمایش در مسیر آموزش شهروندی قرار گرفتند

کودکان مهدکودک با زبان نمایش در مسیر آموزش شهروندی قرار گرفتند

رشت رویایی- سازمان پسماند شهرداری رشت با همکاری سازمان آتش‌نشانی و خدمات شهرداری برای کودکان مهدکودک برنامه آموزشی برگزار کرد.

صادق رجبی مسئول امور فرهنگی و مشارکت‌های سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت با بیان اینکه این برنامه در ادامه سیاست‌های آموزش محور برای کودکان انجام شد گفت: کودکان یکی از مخاطبان اصلی برنامه‌های آموزشی سازمان محسوب می‌شوند.

وی با بیان اینکه ۳۹۶ کودک از ۱۱ مهدکودک از برنامه‌های آموزشی این دوره استفاده کردند افزود: ۶ نمایش موزیکال با محتوای کاهش تولید زباله و تفکیک زباله از مبدأ طی دو روز در سالن آمفی‌تئاتر آتش‌نشانی برای کودکان اجرا شد.

رجبی با اشاره به همکاری مشترک سازمان‌های مدیریت پسماند و آتش‌نشانی و خدمات ایمنی گفت: کارشناسان آموزش سازمان آتش‌نشانی نیز در انتهای اجرای هر نمایش در خصوص آتش‌نشانی و خدمات ایمنی برای کودکان توضیحاتی ارائه کردند.

وی افزود: پیش از این مهدکودک‌های رشت نیز میزبان برنامه‌های نمایشی موزیکال سازمان مدیریت پسماند بودند.

رجبی با اشاره به اهمیت ادامه فرهنگ‌سازی تفکیک زباله از مبدأ گفت: اجرای برنامه‌های آموزشی در مدارس و مهدکودک‌ها تداوم خواهد داشت.

مسئول امور فرهنگی سازمان پسماند با بیان اینکه ما نیازمند همراهی دیگر دستگاه‌ها نیز هستیم گفت: سازمان آتش‌نشانی با در اختیار قرار دادن فضای مناسب برای کار آموزشی همراهی خوبی با سازمان پسماند داشت و این همکاری مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی جای تشکر دارد.

کودکان مهدکودک با زبان نمایش در مسیر آموزش شهروندی قرار گرفتند

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz