جبار کوچکی‌نژاد:
کوتوله‌های سیاسی در شورای شهر به زندگی خصوصی شهردار می‌پردازند

جبار کوچکی‌نژاد

رشت رویایی- نماینده مردم رشت در مجلس دهم با انتقاد از عملکرد شورای چهارم رشت گفت: کوتوله‌های سیاسی وقتی به جایی می‌رسند رفتاری از خود نشان می‌دهند.

مهندس جبار کوچکی‌نژاد در گفت و گو با گیل‌خبر گفت: من فکر می‌کنم که کارنامه شورای چهارم رشت کارنامه موفقی نبوده و این را مردم در انتخابات نشان خواهند داد. به نظرم حتی اگر لیدرهای سیاسی حضور داشته باشند به تراز شورا کمک خواهد کرد. مثلاً در شورای کرمان، اصفهان، تهران و شیراز حضور افراد سیاسی تراز بالا و افراد موفق اجرایی باعث شده که موفق شوند و همدیگر را تحمل کردند.

او در ادامه گفت: معتقد به این هستم که کوتوله‌های سیاسی وقتی به جایی می‌رسند رفتاری از خود نشان می‌دهند که تعجب‌برانگیز است. مثلاً به زندگی خصوصی شهردار می‌پردازند. ما دستگاه نظارتی داریم اگر گزارشی هست باید به آن‌ها داده شود یا شهردار می‌گوید که از ما باج خواستند و من ندادم و مخالفت کردند که البته شهردار هم مقصر است که این‌ها را به دستگاه‌های نظارتی و اطلاعاتی گزارش نمی‌دهد. همه باید تلاش کنیم، شهرمان را دوست داریم و به عنوان نماینده شهرستان آرزوی من این است که شورایی در این شهر شکل بگیرد که در یک تراز بالای سیاسی یاشد.

کوچکی نژاد همچنین گفت: نگران چپ و راست بودن شورا نباشیم، این‌ها به بلوغ سیاسی رسیدند همدیگر را تحمل می‌کنند و این کوتوله‌ها هستند که به جان هم می‌افتند. من چه در حوزه نظارتی باشم و چه نباشم سعی می‌کنیم در انتخابات آتی این شهر دقت‌های لازم را انجام بدهیم که به مردم مراقبت‌های لازم گفته شود و هر چقدر شورای قدرتمندی با تخصص‌های مختلف شکل بگیرد به نظرم یک تحول خوبی را شاهد خواهیم بود.

نظرات

1 دیدگاه برای "جبار کوچکی‌نژاد:
کوتوله‌های سیاسی در شورای شهر به زندگی خصوصی شهردار می‌پردازند"

آگاه‌سازی از
680

مرتب کردن بر اساس:   جدیدترین | قدیمی‌ترین | بیشترین رأی
lind
9 ماه 12 روز پیش

درود به جناب کوچکی نژاد. دوره بعد خواب شورا رو هم نمی بینند.

wpDiscuz