رشت رویایی- کنسرت گروه «پالت» هفت مرداد در رشت اجرا می‌شود.

کنسرت پالت

به گزارش رشت رویایی، اجرا کنسرت تلفیقی گروه پالت در تاریخ ۷ مرداد در سالن مجلل رشت برگزار می‌شود.

گروه پالت به سرپرستی روزبه اسفندارمز و به خوانندگی امید نعمتی پیش از این در رشت دو کنسرت موفق را تجربه کرده است.

پالت برای نمایش روایت ناتمام یک فصل معلق به کارگردانی هومن سیدی که در ۱۳۹۱ به روی صحنه رفت آهنگ ساخت. سپس آهنگ والس شماره ۱ را منتشر کرد. سپس آلبوم آقای بنفش را در شهر کتاب مرکزی منتشر کرد که با استقبال مواجه شد. چند ماه بعد در پایان فیلم ماهی و گربه ترانه‌ای به نام باد مارا با خود خواهد برد را اجرا کردند و پس از آن مشغول کنسرت در ایران و تورهایی در اروپا و آمریکا شدند. آلبوم جدید این گروه «شهر من بخند» نام دارد که دارای ۱۲ قطعه بوده و در ۲۶ اردیبهشت ۹۴ منتشر شد.

ویژگی کلیدی گروه «پالت» سازبندی آن است. خوانندهٔ این گروه امید نعمتی است که به همراه داریوش آذر، همخوان و نوازنده کنترباس، روزبه اسفندارمز، نوازنده کلارینت، مهیار طهماسبی نوازنده ویولن‌سل، کاوه صالحی، نوازنده گیتار، سردار سرمست، آکاردئون و امین دوایی در این گروه فعالیت دارند. پالت اثر خود را با مشارکت اعضای خود با شش سلیقهٔ متفاوت می‌آفریند که این باعث تنوع آن می‌گردد. ترانه‌های آثار پالت یا اشعار کلاسیک هستند یا امید نعمتی آنان را می‌نویسد.

در این کنسرت قطعاتی از آلبوم اول «آقای بنفش» و آلبوم دوم «شهر من بخند» اجرا خواهد شد اما با توجه به اینکه این گروه پیش از این قطعات «آقای بنفش» را در رشت اجرا کرده بود بیشتر قطعات انتخاب شده از آلبوم دوم این گروه خواهد بود.

گفتنی است، کنسرت گروه پالت در تاریخ ۷ مرداد در ساعت ۲۱:۳۰ در سالن مجلل رشت برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند به سایت www.IranConcert.com مراجعه کنند.