کنسرت گروه «سِرناد» در سالن وارش رشت اجرا می‌شود

کنسرت گروه «سِرناد» در سالن وارش رشت

رشت رویایی- کنسرت گروه «سِرناد» به سرپرستی سروش شجاع‌طلب پنجشنبه ۴ شهریور در سالن وارش مجتمع خاتم‌الانبیاء به روی صحنه می‌رود.

به گزارش رشت رویایی، کنسرت گروه «سِرناد» به سرپرستی و آهنگسازی سروش شجاع‌طلب و تهیه‌کنندگی آموزشگاه موسیقی معاصر پنجشنبه ۴ شهریور در دو سانس در سالن وارش مجتمع خاتم‌الانبیاء اجرا می‌شود.

سرپرست گروه «سِرناد» در مورد این کنسرت به رشت رویایی گفت: کنسرت گروه «سِرناد» متشکل از ۱۲ قطعه است که در سبک «نیوایج» اجرا می‌شود. آثار اجرایی اینسترومنتال هستند اما چند قطعه هم با کلام اجرا خواهد شد.

سروش شجاع‌طلب در ادامه افزود: گروه «سرناد» از دو سال پیش فعالیت خود را آغاز کرد و اولین اجرای خود را در سال ۹۳ در رشت به روی صحنه برد. از آنجایی که آن کنسرت با استقبال قابل توجهی روبرو شد و بازخوردهای خوبی داشت تصمیم گرفتیم این گروه را گسترش دهیم و با نگاهی حرفه‌ای‌تر ادامه فعالیت دهیم.

این ویالونیست گیلانی با اشاره به اینکه اعضای این گروه بهترین نوازنده‌های استان و کشور هستند که هرکدام در کار خود جزو بهترین‌ها هستند، توضیح داد: در این کنسرت نوازندگانی چون نصیر حسن‌نژاد(سنتور)، رامتین ربن‌شه(کاخن)، نیما اخگر(پیانو)، مانی فلک‌انگیز(گیتار الکتریک)، مجتبا قربانی(گیتار باس) به هنرمندی می‌پردازند. همچنین امیر شجاع‌طلب به عنوان خواننده اعضای گروه را همراهی می‌کند.

شجاع‌طلب در پایان تصریح کرد: در نحوه ساخت و پرداخت آهنگ‌ها سعی شده از المان‌هایی استفاده کنیم که کمتر شنیده شده است. در این قطعات از برخی از فاکتورهای بومی و حتی بین‌المللی بهره برده‌ایم هرچند موسیقی ما بومی نیست اما سعی کرده‌ایم نیم نگاهی به المان‌های محلی داشته باشیم. قطعات اجرایی حس و حال مختلفی دارند و تنوع حسی قطعات بالا است؛ در حالیکه در کلیت انسجام خود را حفظ می‌کنند و بی ربط به هم نیستند.

گفتنی است، کنسرت گروه «سرناد» به سرپرستی سروش شجاع‌طلب در تاریخ ۴ شهریور در دو سانس ۶ و ۸.۳۰ در سالن وارش مجتمع خاتم‌الانبیاء برگزار می‌شود.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz