«یادی به رنگ امروز» در شهر باران
کنسرت علی زند وکیلی در رشت به روی صحنه می‌رود

کنسرت علی زند وکیلی در رشت

رشت رویایی- کنسرت علی زند وکیلی روز چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۵ در سالن آمفی تئاتر زنده یاد نامجو مجتمع یادگار امام رشت برگزار می‌شود.

به گزارش رشت رویایی، کنسرت علی زندوکیلی از تاریخ ۲۲ اردیبهشت به مدت دو روز و در چهار سانس در آمفی‌تئاتر نامجو به روی صحنه می‌رود.

در این کنسرت، علی زندوکیلی به جز قطعات آلبوم اخیر خود به نام «یادی به رنگ امروز»، تک آهنگ جدیدی را به نام «لالایی» اجرا خواهد کرد. این آلبوم مجموعه‌ای از ترانه‌های قدیمی است که علی زندوکیلی با تنظیمی جدید برای نمایش «ترانه‌های قدیمی» به کارگردانی محمد رحمانیان اجرا کرد و حالا مدتی است که این مجموعه را به‌صورت یک آلبوم مستقل منتشر کرده است.

«یادی به رنگ امروز» شامل ۱۱ قطعه است که عبارتند از غروب کوهستان، گلنار، شب‌های تهران، شهرزاد رؤیا، زندگی خوب، دامن‌کشان، مرغ شب، رفته، به‌سوی تو، تا بهار دلنشین و زهره» که آهنگسازان این قطعات جهانبخش پازوکی، مجید وفادار، غلامحسین مین‌باشیان، همایون خرم و روح‌اله خالقی بوده‌اند. تنظیم مجدد ترانه‌های این مجموعه به عهده گروه زند و پویان رمضانی بوده است.

سینا و سحاب علم، افشین بابایی، شایان ریاحی و رامتین اتابکی اعضای گروه «زند» را تشکیل می‌دهند که در این کنسرت علی زندوکیلی را همراهی خواهند کرد.
به گفته روابط عمومی این کنسرت، تا کنون تعداد ۷۰۰ بلیت به فروش رفته و اگر استقبال از این کنسرت به همین شکل ادامه پیدا کند، اجرا برای یک سانس دیگر تمدید خواهد شد.

 

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz