رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی رشت خبر داد:
کمک ۵۰ میلیونی شورا و شهرداری جایزه برد بازی فردای سپیدرود رشت

مسابقه فوتبال سپیدرود رشت و شهرداری بندرعباس

رشت رویایی- رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت با بیان اینکه فردا اعضای شورا مهمان بازی تیم سپیدرود می‌شوند؛ گفت: اگر فردا سپیدرود برنده بازی شود؛ شورا و شهرداری ۵۰ میلیون تومان به تیم سپیدرود جایزه می‌دهند.

امیرحسین علوی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به بازی فردای تیم سپیدرود اظهار کرد: سپید رود شعاری دارد که می‌گوید اگر سپیدرود بخشکد ماهی‌ها می‌میرند؛ ما نیز به عنوان یک رشتی و طرفدار ورزش دوست داریم سپیدرود بخروشد و بغرد و همیشه جاری باشد.

وی با بیان اینکه فردا وضعیت حساسی پیش روی تیم سپیدرود است، گفت: سرنوشت این تیم به بازی فردا بستگی دارد.

گزارش تصویری جلسه فوق‌العاده شورای شهر رشت - 19 اسفند 1394 - امیرحسین علوی

رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی رشت، افزود: ان شالله اگر برد محقق شود سپیدرود به لیگ دسته یک صعود می‌کند و دل همه طرفداران قدیمی و جوانان شهر قطعاً شاد می‌شود.

علوی با تاکید بر اینکه از مردم ورزش دوست رشت می‌خواهم برای تیم شهرشان دعا کنند تا فردا سپیدرود سربلند از این بازی بیرون بیاید؛ گفت: اگر سپیدرود فردا پیروز بازی شود به لیگ دسته یک صعود می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: برای حمایت از این تیم در شورا دو پیشنهاد مطرح شد اول اینکه اگر فردا سپیدرود برنده بازی شود؛ شورا و شهرداری ۵۰ میلیون تومان به تیم سپیدرود جایزه می‌دهند.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی رشت، گفت: همچنین جلسه صحن شورا به صبح منتقل شد تا عصر اعضای شورا مهمان بازی سپید رود باشند و در کنار هواداران شهر و فوتبال دوستان تیم سپیدرود را تشویق کنند تا ان شالله یک برد غرور انگیز برای شهر و فوتبال رشت رقم بخورد.

علوی افزود: تمام این تلاش‌ها در راستای حفظ و حراست از داشته‌های فرهنگی و رسالت اجتماعی شورا و شهرداری انجام می‌شود تا بتوانیم در راستای فرهنگ‌سازی گام‌های موثری برداریم.

وی تاکید کرد: امیدواریم فردا با دعای خیر مردم برد تیم سپیدرود رقم بخورد تا شاهد شکوفایی هر چه بیشتر ورزش و فعالیت‌های فرهنگی در شهر رشت باشیم.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz