کمک صد میلیون تومانی هدایتی به سپیدرود رشت

رشت رویایی ـ به دنبال مشکلات مالی تیم سپیدرود رشت، حسین هدایتی، سرمایه‌دار و مدیر ورزشی ایران، صد میلیون تومان به این تیم کمک کرد.

[su_frame align=”center”]تیم فوتبال سپیدرود رشت[/su_frame]

حسین هدایتی، مالک سابق باشگاه‌های استیل آذین و ملوان انزلی‌، پیش از این نیز چندین بار به تیم سپیدرود کمک کرده بود تا آنجا که علی نظرمحمدی، سرمربی سپیدرود مهرماه امسال گفت که حفظ صدرنشینی این تیم مدیون کمک‌های هدایتی است.

مهر ماه امسال بود که مدیرعامل سپیدرود در پی مشکلات مالی این تیم از سمت خود استعفا داد و نهایتاً از سوی اداره کل ورزش و جوانان گیلان مسئولیت تیم فوتبال سپیدرود رشت به هیات فوتبال این استان، واگذار شد.

سپیدرود طی این فصل با مشکلات مالی زیادی روبرو بود و حتی بازیکنان این تیم چندین بار به دلیل عدم پرداخت دستمزدهایشان دست به اعتصاب زدند و در بازی جام حذفی حاضر به شرکت نشدند. تا اینجای فصل نیز مجموعه شهرداری رشت با حمایت مستقیم دکتر ثابت قدم بسیاری از هزینه‌های سپیدرود شامل بلیت هواپیما، اتوبوس و هتل را تقبل کرده‌است.

قرار بود در صحن شورای شهر لایحه واگذاری تیم سپیدرود به شهرداری بررسی شود اما به دلیل اختلاف نظر اعضای شورا، ادعای حقوقی مالکیت قبلی این تیم بی‌سرانجام مانده بود.

اواخر آذرماه اما اداره کل اداره ورزش و جوانان استان گیلان با ارسال نامه‌ای به ریاست شورای اسلامی شهر رشت بر مالکیت اداره ورزش و جوانان تاکید کرد و نماینده تام‌الختیار خود را هیئت فوتبال استان دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *