کفاشیان ثبت نام نکرد

رشت رویایی پرونده ثبت نام از داوطلبان ریاست فدراسیون فوتبال در حالی شنبه شب به پایان رسید که علی کفاشیان رئیس ۸ سال گذشته فدراسیون فوتبال ایران از ثبت نام مجدد در این انتخابات انصراف داد.

علی کفاشیان

علی کفاشیان که بعد از حرف و حدیث‌های فراوان درباره تائید شدن یا نشدن صلاحیتش، قانونی نبودن اساسنامه فدراسیون فوتبال و موضوع کسب مجوز از دولت به دلیل بازنشسته بودن برای حضور در انتخابات، عطای نامزدی فدراسیون فوتبال را به لقایش بخشید، عنوان کرد: نخواستم با حضور مجددم بر مسند ریاست فدراسیون، فوتبال ایران آسیب ببیند.

مجمع عمومی فدراسیون فوتبال که ۲۳ دی ماه برگزار شد، تصویب کرد که انتخابات این فدراسیون در روز شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه سال ۹۵ برگزار شود؛ همچنین در طول این مدت اعضای هیات رئیسه کنونی فدراسیون فوتبال می‌توانند به فعالیت‌های خود ادامه دهند.

به گفته رئیس کنونی فدراسیون فوتبال، وی امروز با نمایندگان سازمان بازرسی کل کشور و وزارت ورزش و جوانان جلسه‌ای داشت و در این جلسه ایرادهای این سازمان نظارتی به اساسنامه فدراسیون فوتبال از جمله موضوع تصویب نشدن این اساسنامه در هیات دولت، برشمرد.

کفاشیان با اذعان به قانونی نبودن اساسنامه کنونی فدراسیون فوتبال که به تصویب هیات دولت نرسیده، در مورد دلایل حضور نیافتن خود در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال اظهار داشت: از ۲ سه هفته قبل گفته بودم که احتمال دارد در این انتخابات شرکت نکنم، درهر صورت نباید فوتبال از این طریق ضربه بخورد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz