کشف ۳ کیلو انواع مواد مخدر در لاهیجان

رشت رویایی- فرمانده انتظامی لاهیجان از کشف دو کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش و یک کیلوگرم هروئین در این شهرستان خبر داد.

مواد مخدر

به گزارش فارس محمود قاسمی ظهر دیروز در جلسه انتظامی گیلان با اشاره به عملیات ماموران کلانتری ۱۱ لاهیجان اظهار کرد: ماموران مذکور با همکاری پلیس موادمخدر و یگان امداد پس از اخذ حکم قضایی از منزل یک توزیع‌کننده موادمخدر بازرسی کردند.

وی به کشف دو کیلو و ۱۰۰ گرم ماده مخدر از نوع حشیش در بازرسی مذکور اشاره کرد و افزود: مقدار ۶۵ گرم تریاک، دو حلقه وافور، یک دستگاه ترازوی دیجیتال، دو پاکت نیم‌لیتری مشروب خارجی، تعداد ۳ هزار و ۲۰۰ برگ قمار و … از منزل متهم کشف و ضبط شده است.

این مسئول، با بیان اینکه خودروی متهم به پارکینگ منتقل شده است، تصریح کرد: متهم با تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی شده است.

فرمانده انتظامی لاهیجان از ادامه طرح‌های مبارزه با مواد مخدر در این شهرستان خبر داد و بیان کرد: همکاری شهروندان به منظور جلوگیری از فعالیت افراد سودجو حائز اهمیت است.

قاسمی در ادامه به کشف یک کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین در لاهیجان اشاره کرد و گفت: طبق گزارش مردمی به پاسگاه انتظامی لیالستان مبنی بر توزیع مواد مخدر، ماموران موضوع مذکور را پیگیری کردند.

وی ادامه داد: ماموران مذکور با تحقیقات و زیر نظر گرفتن نامحسوس متهم، موفق شدند در یک اقدام غافلگیرانه مقدار یک کیلو و ۲۴۰ گرم مواد مخدر از نوع هروئین و ۸۶ گرم شیشه را کشف کنند.

این مسئول، با اشاره به دستگیری متهم مذکور، خاطرنشان کرد: متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شده است.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz