[su_frame align=”left”]مواد مخدر[/su_frame]

رشت رویایی- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی گیلان از کشف سه کیلوگرم مواد مخدر هروئین از یک زوج قاچاقچی در استان خبر داد.

به گزارش واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان، احدالله احدی گفت: ماموران عملیات ویژه در بررسی گزارش های مردمی از فعالیت فردی در تهیه و توزیع مواد مخدر اطمینان یافته و دستگیری قاچاقچی و کشف مواد مخدر را در دستور کار خود قرار دادند.

او با بیان اینکه ماموران عملیات ویژه خودروی متهم را در شهرستان رشت متوقف کردند، افزود: ماموران این قاچاقچی ۲۸ ساله و همسرش را هنگامی که قصد داشتند مواد مخدر را تحویل یک زوج قاچاقچی دیگر دهند، دستگیر و در بازرسی از خودروی پراید، سه کیلوگرم هروئین کشف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به اینکه چهار متهم در خصوص این پرونده دستگیر شدند، بیان داشت: یک دستگاه خودروی پراید و یک دستگاه موتورسیکلت متهمان نیز توقیف شد.

احدی از مبارزه بی امان و شبانه روزی پلیس در انهدام باندهای قاچاق مواد مخدر خبر داد و گفت: شماره تلفن ۱۲۸ پلیس مبارزه با مواد مخدر به طور شبانه روزی آماده دریافت اخبار و گزارش های مردم در حوزه مواد مخدر است.