کشف ۲۴ کیلوگرم انواع مواد مخدر در گیلان

کشف مواد مخدر

رشت رویایی- ۲۴ کیلوگرم مواد مخدر در ۲ عملیات جداگانه در گیلان کشف شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان با اعلام این خبر گفت: در پی بررسی اخبار رسیده مبنی بر فعالیت یک قاچاقچی گیلانی تهیه و توزیع مواد مخدر در استان مراتب در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

احداله احدی افزود: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان، پس از تعقیب و مراقبت و اقدامات اطلاعاتی از تهیه و توزیع مواد مخدر در استان گیلان توسط این قاچاقچی ۴۰ ساله گیلانی مطلع شدند که پس از یک مرحله عملیات، وی را دستگیر کردند.

او ادامه داد: این فرد، مواد مخدر را از استان تهران خریداری و با یک دستگاه خودرو سواری پژو از محور چالوس وارد استان می‌کرد که در یک عملیات منسجم در میدان ابریشم شهرستان لاهیجان دستگیر و در بررسی از خودروی او ۲ کیلوگرم هرویین کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان همچنین از کشف ۲۲ کیلوگرم تریاک خبر داد و یادآور شد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی به هویت مردی ۳۶ ساله در رابطه با این پرونده پی بردند.

احداله احدی با تاکید بر اینکه این قاچاقچی با رعایت ضوابط قانونی توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان دستگیر شد، خاطرنشان کرد: این قاچاقچی نیز با خرید مواد مخدر از مرکز کشور، این مواد را به استان گیلان انتقال که با هوشیاری ماموران در ورودی شهر رشت غافلگیر و دستگیر شد.

او افزود: در بازرسی از خودرو پراید این قاچاقچی ۳۶ ساله ۲۲ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان از تشکیل پرونده برای متهمان و ارسال به مقامات قضایی خبر داد و گفت: شماره تلفن ۱۲۸ پلیس مبارزه با مواد مخدر به طور شبانه‌روزی آماده دریافت اخبار و گزارشات مردم در حوزه مواد مخدر است.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz