کشف بیش از ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در گیلان

مواد مخدر

رشت رویایی- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان از کشف ۹۷ کیلوگرم حشیش، دو کیلوگرم هروئین و ۱۰ کیلوگرم تریاک در نقاط مختلف این استان خبر داد.

به گزارش فارس، احدالله احدی پیش از ظهر امروز در جلسه انتظامی گیلان با اشاره به گزارش‌های مردمی مبنی بر فعالیت یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر در استان اظهار کرد: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر با انجام تحقیقات از صحت موضوع مذکور اطمینان حاصل کردند.

او به توقیف یک خودروی سواری توسط ماموران عملیات ویژه پلیس با همکاری ماموران انتظامی و اداره اطلاعات در رودبار اشاره کرد و افزود: دو متهم به همراه خریدار مواد مخدر در عملیات مذکور دستگیر شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان از کشف ۹۷ کیلوگرم حشیش در بازرسی از خودروی مذکور خبر داد و بیان کرد: متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی دند.

احدی در ادامه به کشف دو کیلوگرم هروئین در رشت اشاره کرد و گفت: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر با بررسی گزارش‌های مردمی از فعالیت یک قاچاقچی در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر در رشت اطلاع پیدا کردند.

او با بیان اینکه ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر خودروی سواری قاچاقچی مذکور را در رشت متوقف کردند، تصریح کرد: در بازرسی از خودروی سواری دو کیلوگرم هروئین کشف و ضبط شده است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان همچنین به کشف ۱۰ کیلوگرم تریاک در رودسر اشاره کرد و یادآور شد: ماموران عملیات ویژه مبارزه با مواد مخدر با بررسی گزارش‌های مردم از فعالیت یک نفر قاچاقچی در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر در گیلان مطلع شدند و با تحقیقات پلیسی از صحت موضوع اطمینان حاصل کردند.

احدی با اشاره به اینکه ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان خودروی قاچاقچی مذکور را در رودسر متوقف کردند، اظهار کرد: در بررسی از خودروی مذکور ۱۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شده است.

او از دستگیری راننده و همسر او خبر داد و بیان کرد: متهم مذکور در پوشش خانوادگی همراه همسر خود اقدام به حمل و جابه‌جایی مواد مخدر کرده است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان در پایان متذکر شد: شماره تلفن ۱۲۸ پلیس مبارزه با مواد مخدر به طور شبانه‌روزی آماده دریافت اخبار و گزارش‌های مردمی در حوزه مواد مخدر است.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz