[su_frame align=”left”]محموله قاچاق[/su_frame]

رشت رویایی- فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف یک تن و ۴۰۰ کیلوگرم مواد مخدر تریاک، ۹۶۰ ثوب البسه و ۳۶۰ هزار نخ سیگار قاچاق از یک دستگاه کامیون حامل تانکر سوخت طی یک عملیات در شهرستان “بندرخمیر” خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار عزیزالله ملکی گفت: در اجرای طرح مقابله با سوداگران مرگ روز گذشته مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان با همکاری مأموران انتظامی شهرستان “خمیر” و با انجام کار اطلاعاتی و بهره‌گیری از شیوه‌های پلیسی از فعالیت یک باند قاچاق که قصد انتقال محموله بزرگ مواد مخدر را از طریق دریا به یکی از استان‌های مرکزی کشور داشتند، مطلع شدند.

او ادامه داد: مأموران پس از تعقیب و مراقبت‌های ویژه و گشت‌زنی نامحسوس در یکی از محورهای اصلی شهرستان خمیر به یک دستگاه کامیون تانکر حامل سوخت مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان توضیح داد: در بازرسی از این کامیون یک تن و ۴۰۰ کیلو تریاک و همچنین ۹۶۰ ثوب البسه و ۳۶۰ هزار نخ سیگار قاچاق به ارزش ۴ میلیارد ریال کشف شد.

ملکی ادامه داد: در این زمینه سه متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

او در پایان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۲ تن انواع مواد مخدر در محورهای مواصلاتی استان کشف شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۲۵ درصد افزایش داشته‌ایم.