[su_frame align=”left”]محمد مایلی‌کهن[/su_frame]

رشت رویایی- سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با اشاره به اینکه از جذب بازیکن جدید استقبال می کند گفت: درحال حاضر تمام داشته هایمان همین است.

به گزارش ایرنا، محمد مایلی کهن شامگاه شنبه پس از کسب نتیجه تساوی در بازی مقابل راه آهن تهران گفت: بازی فشرده و سنگینی بود و تیم حریف باتوجه به شکست خانگی دربازی گذشته برای گرفتن یک امتیاز به انزلی آمده بلود.

او با اشاره به از دست دادن شانسهای گل زنی بازیکنان ملوان افزود: باتوجه به اینکه ملوان در کمتر از دو هفته اخیر شکل گرفته به زمان بیشتری برای کسب نتایج مطلوب نیازمندیم.

مایلی کهن کسب سه امتیاز دربازی های خانگی را بسیار با اهمیت دانست و گفت: بازیکنان درضربات آخر باید دقت بیشتری داشته باشند و البته با حذب بازیکن جدید نیز موافقم اما درحال حاضر تمام داشته هایمان همین مجموعه بازیکنان و کادر فنی است.

او با اشاره به آنالیز کردن تیم راه آهن قبل از دیدار با این تیم یادآور شد:دربازی گذشته شناختی از تیم آلمینیوم اراک نداشتیم اما با کسب سه امتیاز به خانه برگشتیم.

سرمربی ملوان فوتبال را وسیله‌ای برای لذت بردن دانست و گفت: با کمک همه هواداران و دورماندن از حواشی می توان علاوه بر لذت بردن واقعی از این ورزش پرطرفدار، باید به همدیگر نیز احترام گذاشت.

او با تبریک به مناسبت پیروزی تیم سپید رود رشت برابر فجرسپاسی شیراز اظهار امیدواری کرد: همه تیمهای گیلانی دررقابتها یشان موفق باشند و باید یاد بگیریم که کری‌خوانی با توهین کردنن فرق می کند و انتظار داریم هواداران از شعارهای مناسب و زیبا استفاده کنند.

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی درهفته دوم از جام آزادگان از ساعت ۱۸ امروز شنبه به مصاف تیم راه آهن تهران رفت که درنهایت با نتیجه بدون گل هر دوتیم با کسب یک امتیاز راهی خانه خود شدند.

در بازی بعدی ملوان بندرانزلی از هفته سوم رقابتها دریزد میهمان تیم فولاد یزد خواهد بود.