رشت رویایی- کتاب‌فروشی فرازمند رشت در طرح هدیه تابستانه کتاب به مدت یک ماه با ۲۰ درصد تخفیف کتاب‌های خود را به خریداران عرضه خواهد کرد.

[su_frame align=”center”]کتاب‌فروشی فرازمند[/su_frame]

به گزارش رشت رویایی، طرح هدیه تابستانه کتاب از مجموعه طرح‌های خانه کتاب ایران برای ترویج کتاب خواندن از ابتدای تیرماه آغاز شده است.

این طرح با هدف رونق بخشیدن به بازار کتاب و ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی در بازه زمانی یک ماهه از ۱۵ تیرماه تا ۱۵ مردادماه در کتاب‌فروشی‌های عضو طرح اجرا می‌شود.

کتاب‌فروشی فرازمند رشت نیز با ثبت‌نام در این طرح هدیه، کتاب‌های خود را با ۲۰ درصد تخفیف به خریداران خواهد فروخت.

همچنین برای ۷۵ کتاب پرخواننده جهت ۷۵ روز باقی‌مانده تابستان نیز ۲۵ درصد تخفیف تعیین شده است. ضمن اینکه هدیه به خوانندگان خارج از استان نیز با ۲۰ درصد تخفیف و از طریق ارسال رایگان پست انجام خواهد شد.

این کتاب‌فروشی برای افرادی که خبر و پست هدیه تابستانی را در پیج خود (اینستاگرام) قرار داده و تگ کنند هم ۳۰ درصد تخفیف منظور کرده است.

در صورت بسته بودن صفحه شما، می‌توانید از صفحه خود اسکرین شات گرفته از طریق دایرکت برای کتاب‌فروشی ارسال فرمایید تا از%۳۰ تخفیف برخوردار گردید و پس از قرار گرفتن پست در پیج شما برایتان کد خرید دایرکت خواهد شد. مهلت قرار دادن این پست در پیج شما تا تاریخ ۱۲ تیرماه می‌باشد.