رشت رویایی- استاندار گیلان گفت: تکمیل طرح‌های بزرگ و زیربنایی استان نیازمند دیدگاه مشترک نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی است.

[su_frame align=”center”]نخستین نشست مشترک استاندار گیلان با مجمع نمایندگان استان - خرداد 95[/su_frame]

محمدعلی نجفی دیشب در نخستین نشست مشترک با مجمع نمایندگان گیلان در محل مهمانسرای استانداری این استان تلاش برای برطرف شدن مشکل بیکاری و ایجاد اشتغال در گیلان را ضرورت دانست.

وی با بیان اینکه تکمیل طرح‌های بزرگ و زیربنایی استان نیازمند دیدگاه مشترک نمایندگان گیلان است، تصریح کرد: استفاده از ظرفیت مجلس برای توسعه و تعالی استان امری مهم محسوب می‌شود.

استاندار گیلان کسب توفیقات دولت در بخش‌های مختلف استان را خوب ارزیابی کرد و گفت: نرخ بیکاری در گیلان طی مدت سه سال گذشته بیش از چهار درصد کاهش یافته اما این امر به معنای برطرف شدن کامل مشکلات نیست.

وی برگزاری جلسات مشترک با وزرا و معاونان در تهران را برای برطرف کردن مشکلات گیلان راهگشا دانست و خاطرنشان کرد: مجمع نمایندگان گیلان مسائل و مشکلات شهرستانی گیلان را در جلسات پیگیری کنند.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان نیز در نشست مذکور با اشاره به اینکه با همدلی و وفاق بین مجمع نمایندگان، استاندار و نماینده ولی‌فقیه در استان می‌تواند برخی دغدغه‌های مردم استان را برطرف کند، گفت: برای توسعه گیلان باید به استاندار کمک کنیم.

مهرداد لاهوتی حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی به عنوان عامل مهم اقتصادی را دارای اهمیت بسیاری دانست و گفت: باید تنگناها را شناخت ضمن اینکه متوجه مشکلات و کمبود اعتبارات هستیم.

وی تلاش استاندار را قابل قدردانی دانست و یادآور شد: باید با توجه به کمبود اعتبارات باید نسبت به اولویت‌بندی اجرای طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام اقدام شود.

[su_frame align=”center”]نخستین نشست مشترک استاندار گیلان با مجمع نمایندگان استان - خرداد 95[/su_frame] [su_frame align=”center”]نخستین نشست مشترک استاندار گیلان با مجمع نمایندگان استان - خرداد 95[/su_frame] [su_frame align=”center”]نخستین نشست مشترک استاندار گیلان با مجمع نمایندگان استان - خرداد 95[/su_frame] [su_frame align=”center”]نخستین نشست مشترک استاندار گیلان با مجمع نمایندگان استان - خرداد 95[/su_frame]