کاهش ۲۰ درصدی فعالیت هتل‌های گیلان در تعطیلات نوروز

رشت رویایی- رئیس جامعه هتلداران گیلان با انتقاد از فعالیت مسافر کاشانه‌های غیرمجاز در استان از کاهش ۲۰ درصدی فعالیت هتل‌های گیلان در نوروز ۹۵ خبر داد.

هتل

حسن مهرور اصل در گفتگو با مهر با اشاره به میزان اشغال هتل‌های گیلان در تعطیلات نوروزی اظهار کرد: در تعطیلات نوروزی امسال، میزان اشغال هتل‌ها ۴۷ درصد بوده که نسبت به سال گذشته با کاهش ۲۰ درصدی مواجه است.

وی افزود: اگرچه امسال حضور گردشگران در گیلان بیش از شش میلیون بوده اما متاسفانه هتلداران از این حجم مسافر، سهم قابل قبولی نداشتند.

مهرور اصل با انتقاد از فعالیت گسترده مسافرکاشانه‌های غیرمجاز در سطح استان، خواستار برخورد با این افراد شد و گفت: با وجود فعالیت گسترده مسافرکاشانه‌های غیرمجاز و همینطور مراکز اقامتی که توسط ارگان‌های دولتی از جمله آموزش و پرورش برای اسکان و اقامت مسافران تدارک دیده می‌شود، جایی برای بهره‌مندی هتلداران از حضور مسافران در گیلان وجود ندارد.

رئیس جامعه هتلداران گیلان تصریح کرد: اقامت مسافران در هتل‌ها با رعایت تمامی موازین امنیتی و قانونی صورت می‌گیرد و توسط ارگان‌های مربوطه مورد رصد قرار می‌گیرد و این درست نیست که سرمایه‌گذاران تخصصی حوزه گردشگری هیچ نصیبی از ورود مسافران و گردشگران به گیلان در طول تعطیلات نوروزی نداشته باشند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz