جلسه‌ای که با آرامش شروع شد و با جنجال به پایان رسید
کاظمی رئیس شد، نیکومنش نایب رییس

جلسه انتخاب هیات رییسه شورای شهر رشت

رشت رویایی- جلسه فوق‌العاده انتخاب هیئت رییسه شورا به ریاست سیدعیسی مهدوی فرماندار رشت، عصر امروز در ساختمان شورا برگزار شد و مسعود کاظمی به مقام ریاست شورا رسید.

به گزارش رشت رویایی، پس از چندین جلسه بی‌سرانجام در نهایت عصر امروز در جلسه فوق‌العاده انتخاب هیئت رییسه، مسعود کاظمی با کسب ۸ رأی به عنوان ریاست شورا انتخاب شد.

همچنین برای انتخاب نایب رئیس اول شورا، محمود باقری خطیبانی و مظفر نیکومنش کاندیدا شدند که مظفر نیکومنش با کسب ۸ رأی به عنوان نایب‌رییسی شورا رسید.

محمدواثق کارگرنیا برای عنوان خزانه دار شورا در حالیکه رقیبی مقابل خود نمی‌دید با ۱۴ رأی و یک رأی سفید به این مقام دست یافت.

رقابت برای کسب مقام منشی شورا بین حجت جذب و فرهاد شوقی بود که شوقی به عنوان منشی اول و جذب به عنوان منشی دوم شورا انتخاب شدند.

ریاست جدید شورا ضمن تبریک هفته دفاع مقدس از اعضایی که به او رأی دادند تشکر کرد.

او با بیان اینکه به امید خدا سال چهارم، سال شکوفایی عملکرد زیبای شورای چهارم باشد گفت: امیدواریم در سال پایانی بتوانیم کارهایی که توسط شورا انجام شده و شاید تا امروز دیده نشده است را بتوانیم نشان دهیم.

فرماندار رشت در پایان این جلسه ضمن تشکر از همکاری اعضا برای انتخاب هیئت رییسه و حضور در جلسه، گفت: نقد منصفانه انسان را به جلو می‌برد و نقدهای تخریبی فضا را مسموم می‌کند. همه افراد که در این نوع نقد قرار می‌گیرند تخریب می‌شوند. انشالله همه شما ناقدان منصف باشید.

مهدوی همچنین افزود: من قصد اهانت به اعضای شورا را نداشتم و اگر نحوه رفتار بنده نسبت به ترک اعضای شورا در  جلسات گذشته موجب ناراحتی برخی شد، عذر خواهی می‌کنم.

همچنین فاطمه شیرزاد در پایان به عدم انتخاب سخنگوی شورا اعتراض کرد و گفت: سخنگو در صحن شورا در طول سه سال گذشته انتخاب شده است.

گفتنی است، پایان جلسه با جدال لفظی بین خطیبانی و نیکومنش همراه بود که با وساطت دیگر اعضا خاتمه یافت.

اولین جلسه کاری شورا یکشنبه آینده برگزار خواهد شد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz