کواکبیان در رشت:
کاری خواهیم کرد اختلاس‌ها در خانه ملت افشا شود

رشت رویایی- دبیر حزب مردم‌سالاری، اصلاح قانون مطبوعات و سایر قوانین را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: در مجلس دهم کاری خواهیم کرد اختلاس‌ها در درون خانه ملت افشا شود.

گردهمایی اصلاح‌طلبان در ستاد محمدصادق حسنی کاندیدای اصلاح‌طلبان در مرحله دوم انتخابات مجلس دهم - مصطفی کواکبیان

به گزارش ایلنا مصطفی کواکبیان شامگاه دیشب در ستاد محمدصادق حسنی نامزد انتخابات مجلس دهم در رشت با بیان اینکه ما مرتب اعلام کردیم که مجلس باید پوست اندازی کند، اظهار داشت: ما بر خانه‌تکانی جدی مجلس تاکید داشته‌ایم.

وی با بیان اینکه بخش مهم کار را در مرحله اول انجام داده‌ایم و اندکی باقی مانده است، افزود: خانم‌ها خوب این خانه‌تکانی را درک می‌کنند. به تعبیر دوستان باید آقایان نیز خانه تکانی را جدی بگیرند. ما باید مجلسی با اکثریت اصلاح‌طلبان داشته باشیم و این شدنی است.

دبیر حزب مردم سالاری تاکید کرد: مردم تهران امسال خوب وارد میدان شدند و الیاس حضرتی شاهد است ما بارها گفتیم اگر مردم تهران ۶۰ درصد شرکت کنند اصولگرایان از الان شغل دیگری دست و پا کنند اما خود ما هم اشتباه می‌کردیم و دیدیم با ۵۰ درصد هم در تهران پیشی گرفتیم.

نماینده منتخب مردم تهران در مجلس دهم با بیان اینکه ما را لیست انگلیسی خواندند اما مردم هوشیار بودند، گفت: چرا بد اخلاقی می‌کنید. مشارکت مردم بسیار خوب بود باید کار نیمه تمام را به اتمام برسانیم. دستور الهی است که امانت‌ها را به اهلش بسپارید.

فعال سیاسی اصلاح طلب با تاکید بر اینکه مشکل امروز کشور اقتصاد است، تاکید کرد: برای رأی دادن به دنبال افراد متخصص باشید. من پایبند به لیست امید هستم و هر کس که در لیست ما قرار می‌گیرد، مورد حمایت ما است و باید تلاش کرد تا موفق شویم.

کواکبیان افزود: ما اصلاح طلبان طرح‌هایی داریم برای جوانان کشور؛ چرا پدران باید بگویند ما زندگی خود را فروختیم تا فرزندمان درس بخواند و او امروز بیکار است.

دبیر حزب مردم‌سالاری با بیان اینکه باید طرح ضربتی اشتغال ایجاد شود، گفت: باید بلای خانمان‌سوز بیکاری از جامعه رخ بر بندد. ما می‌خواهیم کشور اول منطقه خلیج فارس باشیم و باید همت کرد. خیلی کار سختی در پیش رو داریم.

دبیر حزب مردم‌سالاری اصلاح قانون مطبوعات و سایر قوانین را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: در مجلس دهم کاری خواهیم کرد اختلاس‌ها در درون خانه ملت افشا شود.

وی گفت: ما همراه دولت هستیم و اگر در همین دولت خلاف منافع ملت عمل شود برخورد می‌کنیم. ما برای ملت تلاش می‌کنیم، از طرف لیست اصلاح‌طلبان حمایت خود را از دکتر حسنی اعلام می‌کنم.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz