کارلوس کی‌روش: بعد از اظهارات رئیس‌جمهور برعکس فکر می‌کنم

رشت رویایی- سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به اظهاراتی که دکتر حسن روحانی در مورد عملکرد تیم ملی و دیدار با آرژانتین داشت گفت: این اظهارات یک پیام شفاف برای ما و همه مسئولان فوتبال داشت.

کارلوس کی‌روش

به گزارش مهر، کارلوس کی‌روش پس از تمرین صبح چهارشنبه تیم ملی بیشترین بخش صحبت‌هایش را به پاسخ دادن به اظهارات دکتر حسن روحانی رئیس‌جمهور اختصاص داد و از صحبت‌های به نیکی یاد کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که با توجه به حمایتی که آقای روحانی داشته‌اند آیا بازهم بر استعفا اصرار دارید گفت: در ایام میمون و مبارکی قرار داریم. قطعاً صحبت‌هایی که رئیس‌جمهور مطرح کردند بسیار مهم است و من این صحبت‌ها را در قلبم نگه خواهم داشت. این فرمایشات را به عنوان یک مدال شخصی برای خودم برداشت نمی‌کنم بلکه الان دقیقاً برعکس فکر می‌کنم. اگر تا الان تصور می‌کردم که به یک زمین استاندارد نیاز داریم اما الان احساس می‌کنم به ۱۰ زمین استاندارد نیاز داریم.

کی روش خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم فرمایشات رئیس‌جمهور برای مسئولان یک پیام شفاف داشت. این پیام نشان می‌دهد که فوتبال ورزش مهمی است و به همین خاطر همه ما وظیفه سنگین و مهمی را روی دوش داریم. مطمئناً صحبت‌های ایشان در مورد دیدار با آرژانتین اتفاقی رخ نداده و یک هدف و دلیل پشت آن بوده است. آن بازی نشان‌دهنده غرور و افتخار و سطح واقعی فوتبال ایران در سطح بین‌المللی است. آن بازی باعث شد که ملت بزرگ ایران غرور زیادی کسب کنند. فرمایشات رئیس‌جمهور محترم برای من کاملاً شفاف است. ما باید این بار کار را انجام دهیم اما به مراتب بهتر.

وی افزود: این سخنان وظیفه همه ما را سنگین می‌کند. ما دو بازی مهم پیش رو داریم و بعد از اینکه قرعه‌کشی انجام شد باید به بهترین نحو ممکن کارمان را انجام دهیم. بازهم از رئیس‌جمهور محترم بابت اظهاراتشان تشکر می‌کنم.

عکس: تسنیم

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz