رشت رویایی- براثر واژگونی یک دستگاه خودروی سمند در انزلی چهار نفر از سرنشینان آن مصدوم و راهی بیمارستان شدند.

[su_frame align=”center”]چهار نفر بر اثر واژگونی سمند در انزلی مصدوم شدند[/su_frame]

به گزارش ایرنا، لغزندگی جاده و سرعت زیاد یک دستگاه خودروی سمند در کیلومتر پنج جاده انزلی به رضوانشهر حادثه آفرید.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی بندرانزلی گفت: طی تماس با آتش‌نشانی و گزارش حادثه واژگونی خودرو مأموران آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

علیرضا جعفرزاده راد افزود: مأموران آتش‌نشانی بلافاصله پس از رسیدن به محل حادثه، سرنشینان خودروی واژگون شده را خارج و با کمک نیروهای اورژانس به بیمارستان منتقل کردند.

او ادامه داد: لغزندگی جاده براثر بارندگی و سرعت زیاد خودروی سمند دلیل این حادثه بوده است.

او همچنین از امدادرسانی به یک خودرو در ساحل خیابان پاسداران خبر داد و گفت: پنج تن از مأموران آتش‌نشانی با یک دستگاه جرثقیل و یک دستگاه خودروی واکنش سریع، خودروی گیر افتاده در ساحل دریا را بیرون کشیدند.

[su_frame align=”center”]چهار نفر بر اثر واژگونی سمند در انزلی مصدوم شدند[/su_frame] [su_frame align=”center”]چهار نفر بر اثر واژگونی سمند در انزلی مصدوم شدند[/su_frame] [su_frame align=”center”]چهار نفر بر اثر واژگونی سمند در انزلی مصدوم شدند[/su_frame] [su_frame align=”center”]چهار نفر بر اثر واژگونی سمند در انزلی مصدوم شدند[/su_frame] [su_frame align=”center”]چهار نفر بر اثر واژگونی سمند در انزلی مصدوم شدند[/su_frame] [su_frame align=”center”]چهار نفر بر اثر واژگونی سمند در انزلی مصدوم شدند[/su_frame]