چهار فیلم کوتاه از فیلم‌سازان لاهیجان به جشنواره ارزش راه یافت

رشت رویایی- چهار فیلم کوتاه از فیلم‌سازان انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر لاهیجان به بخش مسابقه نخستین جشنواره ملی فیلم کوتاه سه دقیقه‌ای ارزش زنجان راه یافت.

جشنواره «ارزش»

به گزارش رشت رویایی، فیلم‌های راه یافته از انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر لاهیجان شامل فیلم‌های کوتاه «کنار هم» از مصطفی کشاورز، «ازپس دود» از فاطمه خدمتگزار، «بدلکار» از میرمسعود میرحیدری، «آدم‌های سربه‌زیر» ساخته مشترک فاطمه خدمتگزار و صاحبه خدمتگذار می‌باشد.

قابل ذکر است که نخستین جشنواره ملی فیلم کوتاه ارزش زنجان (سه دقیقه‌ای) با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، استانداری، فرمانداری، ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر و مؤسسه فیلم‌سازی تصویران اشراق برگزار می‌شود.

نخستین جشنواره ملی فیلم کوتاه ارزش برای فیلم‌های سه دقیقه‌ای با اهداف اشاعه و ترویج ارزش‌ها و مفاهیم والای دینی و ملی، توسعه و گسترش تولید فیلم‌های کوتاه کاربردی، ارج نهادن به خلاقیت‌ها و استعدادهای هنرمندان جوان اعلام شده است.

این جشنواره در سه بخش داستانی، مستند و پویانمایی برگزار شده و محورهای سه‌گانه آن خانواده، جامعه و آموزه‌های معنوی است. موضوعات این جشنواره خانواده پایدار، سبک زندگی، روابط خویشاوندی، عفاف و حجاب، حقوق شهروندی، آب و محیط زیست، اقتصاد مقاومتی همدلی و همزبانی، نماز و معنویت، ایثار و شهادت، امر به معروف و نهی از منکر و قرآن و عترت اعلام شده است.

قابل ذکر است که مراسم اختتامیه این جشنواره قرار است ۱۵ اردیبهشت ماه سال جاری در شهر زنجان برگزار شود.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz