آلومینیوم اراک ۴ ـ داماش گیلان ۳
چشمک تلخ داماشی‌ها به سقوط

تیم فوتبال داماش گیلان

رشت رویایی، سید احمد ساداتی ـ آبی‌پوشان شهر باران در دیداری که حکم مرگ و زندگی برایشان داشت، قافیه را به حریف خود باختند تا در فاصله ۲ هفته مانده به پایان رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور، شانس بسیار اندکی برای بقا در این رقابت‌ها داشته باشند. از هفته سی و ششم رقابت‌های لیگ دسته اول، تیم فوتبال داماش گیلان به مصاف تیم آلومینیوم اراک رفت و در دیداری جذاب و نفس‌گیر در پایان با نتیجه‌ی ۴ بر ۳ مغلوب حریف خود شد تا شانس صعود به رتبه‌های بالاتر را از دست بدهد.

داماشی‌ها در این بازی ابتدا در دقیقه ۲۹ توسط وحید جعفری از حریف خود عقب افتادند. اما پس از آن با ۲ گل میلاد قربان زاده در دقیقه ۳۲ و حمید خدابنده لو در دقیقه ۵۱ از حریف خود پیشی گرفتند. اما این پایان کار نبود و تیم اراکی در دقیقه ۶۶ موفق به ثمر رساندن گل تساوی شد. دبل رضا سلیمانی در دقایق ۷۳ و ۸۹ نیز آب سردی بر پیکر داماش بود تا این تیم سقوط در این فصل رقابت‌های لیگ یک بیش از همیشه احساس کند. تک گل هادی سهرابی در دقیقه ۹۰ نیز سودی برای شاگردان افشین ناظمی در بر نداشت و این تیم در نهایت با نتیجه ۴ بر ۳ تن به شکست داد.

در مهم‌ترین بازی‌های همزمان تیم پاس تهران با یک گل مغلوب تیم پیکان شد و نفت آبادان نیز با پنج گل حریف قعر جدولی خود شهرداری اردبیل را شکست داد. اما فولاد یزد در زمین خود دست به کار بزرگی زد و با یک گل تیم مدعی فجر سپاسی را شکست داد تا امیدهای خود را برای بقا در لیگ یک افزایش دهد. تیم‌های پارسه و گیتی پسند نیز مقابل رقبای خود به تساوی رسیدند تا به هفته‌های آتی دل ببندند. با نتایجی که در این هفته از بازی‌ها رقم خورد، تیم پارسه، گیتی پسند، شهرداری اردبیل، فولاد یزد و پاس در رده‌های چهاردهم تا هجدهم جدول جای گرفتند تا در ۲ هفته پایانی رقابت سختی برای بقا داشته باشند. داماشی‌ها نیز با همان ۳۵ امتیاز در جایگاه نوزدهم جدول ماندند تا تنها یک معجزه بتواند آن‌ها را از سقوط در این فصل لیگ یک برهاند.

داماشی‌ها در ۲ دیدار باقی‌مانده خود نیز بازی‌های دشواری را پیش رو خواهند داشت. آن‌ها در ابتدا در رشت به مصاف تیم نفت آبادان می‌روند و سپس در هفته آخر بازی‌ها با تیم خونه به خونه مازندران روبرو خواهند شد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz